Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Stinka – augstākais ierēdnis ekonomikā (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Juris Stinka

Valdība vakar lēma Juri Stinku (attēlā) iecelt Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amatā. Juris Stinka iepriekš strādājis valsts pārvaldē gan Valsts ieņēmumu dienestā, gan Finanšu ministrijā valsts sekretāra vietnieka amatā, kā arī darbojies privātajā sektorā un līdzdarbojies uzņēmēju nevalstiskajās organizācijās.

Stinkam ir jurista kvalifikācija un profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā. Viņš brīvi pārvalda angļu valodu un sarunvalodas līmenī arī krievu un franču valodu. Stinka atzina, ka pirmais darbs būs komandas veidošana, un viens no lielākajiem izaicinājumiem būs nodrošināt Latvijas ekonomikas produktivitātes pieaugumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Iepriekšējais EM sekretārs bija pamatskolas defektologs, tad jau šis ir pāŗāk labs!

  2. cik šim būs labi apmaksātu palīgu palīgu ???

  3. Kas tas par viesrakstu?
    Bērnu dārzā izdomāji?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+