Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. marts, 2016
Drukāt

Stipendija jaunajiem ārstiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Brāļu Bertrama un Kristapa Zariņu medicīnas atbalsta fonds 2016. gadā izsludinājis jaunu stipendiju “Akadēmiskā attīstība un izcilība”.

To piešķirs papildus tradicionālajām stipendijām, kas domātas jauno ārstu profesionālajai pilnveidei un medicīnas studentu izglītības atbalstam. Stipendija paredzēta sertificētiem ārstiem profesionālās, akadēmiskās un vadības karjeras attīstībai un tās apmērs – līdz 20 000 dolāru. Tā ir plānota studiju ceļojumiem uz Eiropas vai citām valstīm viena līdz sešu mēnešu garumā, lai piedalītos slimnīcu, medicīnas centru un universitāšu klīniskajā un/vai pētniecības darbā un studijās. Stipendija domāta ārstiem, kas vēlas apgūt jaunas, Latvijā nepielietotas vai mazpielietotas ārstēšanas metodes, Latvijai trūkstošas un pašreiz aktuālas specialitātes, kā arī jaunu progresīvu darba organizācijas metožu apguvei. Stipendijas ik gadus piešķir līdz pieciem pretendentiem.

Lai uz tām pretendētu, ir jāpiedalās klīniskajā un/vai pētnieciskajā darbā, un/vai jābūt iesaistītam administratīvās kapacitātes pilnveidē medicīnas jomā.

Piešķirot “Izglītības atbalsta stipendiju”, priekšroka ir ārstiem, kuri jau strādā Latvijā vai kuriem būs nodrošināta darba vieta Latvijā. Savukārt “Akadēmiskās attīstības un izcilības” vai “Izglītības atbalsta stipendijas” saņēmējs pēc apmācības apņemas vismaz trīs gadus strādāt Latvijas veselības aprūpes sistēmā. Lai pieteiktos konkursam, līdz 15. maijam jānosūta pieteikuma e-pasts uz laza@lazariga.lv, pievienojot visus dokumentus. Vairāk informācijas vietnē: http://latvianmedicalfoundation.org/

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+