Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
20. maijs, 2015
Drukāt

Stipendija studijām Ķīnā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Līdz 30. maijam ir iespēja pieteikties stipendijai studijām Džedzjanas universitātē, kas ir viena no vadošajām augstskolām Ķīnā. Stipendiju var saņemt Latvijas studenti, kuri jau ieguvuši bakalaura grādu un vēlas studēt maģistra programmā “Ķīnas studijas”, kurā mācības norit angļu valodā.

Stipendija sedz ne tikai studiju maksas, dzīvesvietas un medicīniskos izdevumus, bet arī kabatas naudu. Universitāte piešķirs tikai pa vienai stipendijai studentiem no katras Baltijas valsts. Ķīna ir viens no aktīvākajiem Latvijas sadarbības partneriem izglītības jomā. 2010. gadā Latvija pirmā no Baltijas valstīm parakstīja savstarpējās diplomu atzīšanas līgumu ar Ķīnu. Šajā mācību gadā Latvijas augstskolās studē jau 26 šīs valsts jaunieši. 2015. gadā Ķīna piešķīra Latvijas pretendentiem 13 stipendijas studijām Ķīnas augstskolās.

Pieteikšanās stipendijai un vairāk informācijas divās tīmekļa vietnēs www.iczu.zju.edu.cn un http://viaa.gov.lv/lat/starpt_fin_intrumenti/stipendijas/stipendiju_piedavajumi

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+