Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
20. maijs, 2015
Drukāt

Stipendija studijām Ķīnā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Līdz 30. maijam ir iespēja pieteikties stipendijai studijām Džedzjanas universitātē, kas ir viena no vadošajām augstskolām Ķīnā. Stipendiju var saņemt Latvijas studenti, kuri jau ieguvuši bakalaura grādu un vēlas studēt maģistra programmā “Ķīnas studijas”, kurā mācības norit angļu valodā.

Stipendija sedz ne tikai studiju maksas, dzīvesvietas un medicīniskos izdevumus, bet arī kabatas naudu. Universitāte piešķirs tikai pa vienai stipendijai studentiem no katras Baltijas valsts. Ķīna ir viens no aktīvākajiem Latvijas sadarbības partneriem izglītības jomā. 2010. gadā Latvija pirmā no Baltijas valstīm parakstīja savstarpējās diplomu atzīšanas līgumu ar Ķīnu. Šajā mācību gadā Latvijas augstskolās studē jau 26 šīs valsts jaunieši. 2015. gadā Ķīna piešķīra Latvijas pretendentiem 13 stipendijas studijām Ķīnas augstskolās.

Pieteikšanās stipendijai un vairāk informācijas divās tīmekļa vietnēs www.iczu.zju.edu.cn un http://viaa.gov.lv/lat/starpt_fin_intrumenti/stipendijas/stipendiju_piedavajumi

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+