×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. decembris, 2012
Drukāt

Stipra komanda


Kādā piektdienas rītā, kad bija iznācis kārtējais “Mājas Viesa” numurs, redakcijā atskanēja tālruņa zvans. Zvanītāja uzreiz ķērās vērsim pie ragiem – vienkārši gribot pateikt paldies par tik labu žurnālu!

 

Vispirms esot izšķirstījusi pie paziņām, tad sākusi pirkt, bet nu nolēmusi abonēt. Un viņa pārstāvot veselu “Mājas Viesa” draugu kopu, kas ar savu pirkto vai abonēto žurnāla eksemplāru cenšoties iepazīstināt pēc iespējas vairāk interesentu. Lasītājai saviļņota atbildēju, ka šādi vārdi ir visaugstākais novērtējums mūsu darbam, nekādi ordeņi tam netiktu līdzi. Patiesi – jūs katrs, kas visus šos gadus savā pastkastītē esat gaidījuši vai raibajā žurnālu klāstā pērkot izvēlējušies tieši “Mājas Viesi”, mums radījāt un turpināt radīt brīnišķīgu iespēju veidot aizraujošu, krāsainu un daudzpusīgu izdevumu – tieši jums!

Nākamgad augustā iznāks “Mājas Viesa” 500. numurs. Tā būs svarīga robežzīme mūsu, žurnāla veidotāju, un jūsu, godājamie lasītāji, sadarbībai. Tāpēc katrs nopirkts vai abonēts žurnāla numurs, katra pozitīva vēsts par “Mājas Viesi” jūsu draugu, radu un paziņu lokā būs kā stingrs un tik ļoti nepieciešams bruģakmens mūsu turpmākajā kopīgajā ceļā. Jo labas lietas nav pašsaprotamas. Labas lietas ir kopīgi stiprināmas un radāmas. Paldies visiem un katram, kas dāvājāt savu uzticību “Mājas Viesim” šogad! Un tiekamies nākamgad – gan ar mūsu “zelta fondu” – ilggadējiem lasītājiem, gan allaž gaidītajiem jaunpienācējiem! Mēs kopā bijām, esam un būsim stipra komanda!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+