Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. augusts, 2013
Drukāt

Stiprais lietus Rīgā paralizē satiksmi; sinoptiķi brīdina par ilgstošām lietavām

Pēc lietus

Gājēji šķērso ielu.

20.08.2013 LA.lv
Foto – LETA

Stiprais lietus otrdienas rītā Rīgā daudzviet pamatīgi apgrūtinājis satiksmi. Spēcīgo nokrišņu dēļ izveidojušās lielās peļķes dažviet apgrūtina arī gājēju pārvietošanos. Sinoptiķi brīdina, ka šodien ilgstošs lietus ir gaidāms daudzviet.

Ziņu aģentūra LETA novērojusi, ka lielo peļķu dēļ satiksme otrdienas rītā apgrūtināta vairākās Pārdaugavas ielās, kā arī pilsētas centrā, piemēram, Lāčplēša ielā.

Portāls “LA.lv” novēroja, ka lielo peļķu dēļ satiksme no rīta ir apgrūtināta arī uz Dzirnavu ielas. Uz ielas grūti pārvietoties arī gājējiem, jo lietus ūdens vietām klāja arī ietves un cilvēkiem vajadzēja brist caur lielām peļķēm.

Lielas lāmas otrdienas rītā bija vērojamas arī uz Viestura prospekta, Ganību damja un citviet. Dažviet lielajās peļķēs noslāpuši auto, kas vēl vairāk apgrūtina satiksmi.

BNS vēsta, ka Rīgā otrdienas rītā lietavu dēļ ir būtiski kavēta 5.maršruta tramvaju un 3.maršruta trolejbusu kustība. 5.maršruta tramvaji stāv Ganību un Pētersalas ielu krustojumā, kur applūdusi iela. Savukārt 3.maršruta trolejbusi stāv Duntes iela – pretim Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcai -, kur arī applūdusi iela.

Rīgas domes Satiksmes departamentā portālu “LA.lv” informēja, ka kopš agra rīta sākta lietus ūdens peļķu atsūknēšana vietās, kur tās ievērojami apgrūtina satiksmi. Specializētās tehnikas vienības otrdienas rītā strādā Strēlnieku laukumā, Pētersalas ielā, Miera un Senču ielas krustojumā, Klijānu ielā, kā arī nosūtītas uz Bolderāju, Čiekurkalnu un Imantu.

Par applūstošiem ceļu posmiem tiek uzskatīti: Vienības gatve – posmā no Telts ielas līdz Satiksmes ielai; Krasta iela zem Salu tilta; Kārļa Ulmaņa gatve zem Bauskas ielas pārvada; Čiekurkalna1. garā līnija zem Vairoga tilta; Varoņu iela pie Rīgas kremācijas centra; Viestura prospekts posmā no Meža prospekta; Mangaļsala – Traleru ielā 2; Bolderāja – Gaigalas, Silikātu un Stūrmaņu ielas.

Satiksmes departaments aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem applūstošajos ielu posmos. Iedzīvotāji arī aicināti pa bezmaksas tālruni 80003600 informēt Satiksmes vadības centru par ielām, kur veidojas lielas peļķes un kur nepieciešama atsūknēšana.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+