Mobilā versija
+0.8°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
20. decembris, 2013
Drukāt

“Mājas Viesis”: Stipri, gudri un cerīgi


DaceTerzena

Kad rakstu šīs rindas tev, godājamais lasītāj, uz mana darba galda jau ir abu “Mājas Viesa” janvāra numuru plāni. Jā, tās ir ieceres, kuras teju tiks ietērptas vārdos un attēlos, lai ceļotu pie tevis. Tāpat kā līdz šim ceļojuši visi “Mājas Viesa” numuri, šo, gada pēdējo darinājumu, ieskaitot.

Katrā no tiem ielikta “Mājas Viesa” veidotāju sirsnīgā vēlme, godaprāts un neviltotā interese dialogam ar tevi. Ja mēs līdz šim esam kopā, tas nozīmē, ka mums ir izdevies!

Taču – kas gan mēs būtu bez tevis? Vien apdrukātas lapiņas vējā… Tāpēc arī saku ļoti sirsnīgu un ļoti personisku paldies katram, kas “Mājas Viesi” gan abonējot, gan pērkot bija izvēlējies par labāko sarunbiedru šim gadam. Un katram, kas mūs jau paguvis vai vēl tikai abonēs nākamajam – 2014. gadam! Tikai kopā mēs varam veidot to spēcīgo enerģētisko tīklojumu, kurā rodas un pastāv “Mājas Viesis” – stiprs žurnāls gudriem cilvēkiem!

Lai gaiši un sirsnības caurstrāvoti Ziemassvētki jūsmājās! Un jūsu sirdīs vienmēr vieta arī līdzcietības un cerības dūjai, kas domās var celties spārnos pie kāda tuva un mīļa cilvēka. Tādi – stipri, gudri un cerīgi – tiekamies arī nākamgad!

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (4)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Mēra gaļu var ēst. Bet neļauj. Kāpēc? (8)Uz jautājumiem atbild PVD Veterinārās uzraudzības departamenta direktore Kristīne Lamberga
Draugiem Facebook Twitter Google+