Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
9. maijs, 2014
Drukāt

Stipri iereibis velosipēdists ietriecas auto un gūst galvas traumu

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Vakar Kurzemē 33 gadus vecs velosipēdists stiprā alkohola reibumā ietriecies automašīnā, gūstot smagu galvas traumu ar iespējamiem sejas kaula lūzumiem, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Citviet reģionā 51 gadu vecu vīrieti uz ielas rokā sakodis svešs suns, bet vēl divi kurzemnieki nopietni applaucējušies. Kāds 28 gadus vecs vīrietis, nesot katlu ar karstu ūdeni, kritis un guvis sejas, kakla, krūšu kurvja, muguras un rokas apdegumus, bet astoņus mēnešus vecs puisītis apdedzinājis plaukstas, pieliekot tās pie karsta kamīna.

Mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī 32 gadus vecam Latgales iedzīvotājam, kuram kļuvis slikti pēc augu maisījumu smēķēšanas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1123 izsaukumus, no kuriem 154 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+