Latvijā
Novados

Stipro lietavu rezultātā izskalots un nogruvis posms Siguldas serpentīnā 16

Dabas aizsardzības pārvaldes foto

Stipro lietavu rezultātā šonedēļ ir izskalots un nogruvis posms Siguldas serpentīnā , kas ved no Svētku laukuma līdz Gaujas tiltam, līdz ar to šis posms uz laiku līdz defektu novēršanai būs slēgts un atpūtnieki ir aicināti izvēlēties citus maršrutus Gaujas senlejas baudīšanai, portālu LA.lv informēja Dabas aizsardzības pārvaldē (DAP).

Pārvaldes eksperti ceturtdien iepazīstas ar bojājumu apmēriem un jau pieprasījuši būvniekam SIA “Ventars” iespējami īsā laikā novērst bojājumus, lai serpentīna ceļš būtu drošs un pieejams iedzīvotājiem. Būvniekam šie darbi jāveic garantijas ietvaros.

Galerijas nosaukums

Līdz brīdim, kamēr bojājumi tiks novērsti, Siguldas iedzīvotājus un viesus aicina ievērot izvietotās norobežojošās lentas un zīmes un bez īpašas vajadzības nešķērsot norobežotās vietas, lai netraucētu darbu veicējiem un neapdraudētu savu veselību. Pastaigām un sportam aicina izmantot citas tuvumā esošās takas un kāpnes. Pārvalde serpentīna ceļa sākumā gan pie Gaujas gan Svētku laukumā izvietos informantus plakātus par alternatīviem maršrutiem un tie būs pieejami arī pārvaldes sociālo tīklu kontos un mājaslapā.

LA.lv