×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Stipro skrējienā piedalīsies 35 ASV karavīri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pavisam nesen Latvijā ieradās ASV gaisa desanta rotas karavīri. Šī leģendārā amerikāņu vienība kopā ar latviešiem ne tikai dosies Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienas parādē Valmierā, bet arī ir piekrituši pārbaudīt savus spēkus “Stipro skrējienā”, 4. maijā kinopilsētā “Cinevilla”.

Šobrīd ASV desantnieki ir iejutušies un sākuši trenēties kopā ar Latvijas karavīriem Ādažu poligonā. 35 no viņiem ir piekrituši pārbaudīt savus spēkus, izturību un fizisko formu ne tikai treniņos, bet arī ir gatavi piedalīties “Stipro skrējienā”, kurā šogad piedalīsies rekordliels dalībnieku skaits – gandrīz 6000 drosminieku vienuviet.

Pēdējos gados šis pasākums kļuvis starptautisks, jo tajā piedalās ne tikai dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, bet arī no vairāk kā 20 dažādām pasaules valstīm, tostarp, Meksikas, Taizemes, Krievijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Francijas, Grieķijas un tagad dalībnieku pulku papildina arī ļoti svarīgi viesi no ASV.

Pieteikties pasākumam turpinās vēl joprojām un individuālie skrējēji varēs piereģistrēties arī 4. maijā kinopilsētā “Cinevilla” uz vietas. Dalības maksa sieviešu un vīriešu ieskaites grupas dalībniekiem ir 25 eiro, bet komandām – 110 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+