Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. janvāris, 2015
Drukāt

Stīvens Frajs salaulājies ar komiķi Eliotu Spenseru

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu televīzijas personība Stīvens Frajs salaulājies ar rakstnieku un komiķi Eliotu Spenseru.

57 gadus vecais Frajs tviterī publicēja fotogrāfiju no Derehemā, Norfolkas grāfistē, kas atrodas netālu no Fraja dzimtās pilsētas. “Es un Eliots Spensers iegājām telpā kā divi cilvēki, parakstījāmies grāmatā un devāmies prom kā viens vesels. Apbrīnojami,” raksta Frajs.

Pirms divām nedēļām Frajs “ar prieku paziņoja” par gaidāmajām precībām ar 27 gadus veco Spenseru.

“Protams, esmu ļoti laimīgs, taču biju cerējis uz privātām laulībām. Bet kāda gan iespēja?” teica Frajs.

Fraja karjera iesākās komiķu apvienībā “Fry and Laurie”, kurā bez viņa darbojās aktieris Hjū Lorijs, kurš vēlāk kļuva slavens ar lomu seriālā “House M.D.” (“Doktors Hauss”).

Viņš spēlējis raidorganizācijas BBC seriālā “Blackadder” (“Melnā čūska”) ar Rovanu Atkinsonu galvenajā lomā.

Frajs ieguvis “Zelta globusa” un “Emmy” balvas, taču papildus aktiermākslai un scenāriju veidošanai ir sarakstījis četrus romānus un trīs autobiogrāfijas sējumus.

Frajs parasti izvairās no privātās dzīves publiskošanas. Mediji ziņo, ka no iepriekšējā partnera viņš pašķīrās pirms pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+