×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. oktobris, 2014
Drukāt

Stīvens Hokings iedzied “Pink Floyd” dziesmu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu zinātnieks Stīvens Hokings piedalās dziesmā no rokgrupas “Pink Floyd” jaunākā albuma “The Endless River”.

Mūzikas ieraksts nonāks pārdošanā novembrī, bet jau tagad atklātībā nonācis albuma tapšanā piedalījušos cilvēku saraksts.

Teorētiskais fiziķis, kas piesaistīts ratiņkrēslam un “runā” ar datora palīdzību, norādīts kā vokālists dziesmā “Talkin’ Hawkin'”.

Hokings jau iepriekš sadarbojies ar “Pink Floyd”, kopīgi ierakstot 1994. gada albumā “The Division Bell” iekļauto dziesmu “Keep Talking”.

Kā jau ziņots, novembrī iznāks pirmais “Pink Floyd” albums pēc 20 gadu pārtraukuma. Dubultajā albumā “The Endless River” iekļautas 18 iepriekš nedzirdētas dziesmas. Ieraksta tapšanā piedalījās grupas dalībnieki Deivids Gilmors, Niks Meisons un Ričards Raits, kurš 2008. gadā aizgāja mūžībā.

Tas izveidots no 1993. gadā ierakstītā materiāla albumam “The Division Bell”. Kopējais audioieraksta garums bija 20 stundas, bet no tā tika atlasītas labākās dziesmas, kas līdz šim nav tikušas izdotas.

Grupas biedri jauno ierakstu veltījuši Raitam. “Tā ir pēdējā iespēja dzirdēt viņu spēlējam kopā ar mums,” norāda Gilmors.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+