×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. februāris, 2014
Drukāt

Stīvens Kings šogad izdos divus jaunus romānus

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

epa03179460 US author Stephen King during the red carpet world premiere for the play 'Ghost Brothers of Darkland County' at the Alliance Theatre in Atlanta, Georgia, USA on 11 April 2012. 'Ghost Brothers of Darkland County' is a Southern gothic musical written by Stephen King and John Mellencamp and musical direction by T. Bone Burnett. EPA/ERIK S. LESSER

Amerikāņu šausmu stāstu meistars Stīvens Kings šogad izdos divus jaunus romānus, kuru vidū būs viņa pirmais detektīvromāns, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Kriminālromāns “Mr Mercedes” nāks klajā vasarā. Tajā stāstīts par atvaļinātu policistu, kam neliek mieru kāda slepkavības lieta.

Savukārt šausmu romāns “Revival”, kura galvenie varoņi būs harismātisks sludinātājs un mazpazīstams rokmūziķis, novembrī iznāks Lielbritānijā un ASV.

“Pirms pusgadsimta nelielā Jaunanglijas pilsētiņā pār mazu puiku, kurš spēlējas ar rotaļu karavīriem, pārslīd ēna. Džeimijs Mortons palūkojas augšup un ierauga pārsteidzošu vīrieti – tas ir jaunais mācītājs,” teikts paziņojumā Kinga mājaslapā. “Čārlzs Džeikobss un viņa skaistā sieva pārveidos vietējo baznīcu. Kad Džeikobsu ģimenē notiek traģēdija, harismātiskais sprediķotājs nolād Dievu, izsmej reliģiju un tiek izraidīts no šokētās pilsētas.”

“Taču Džeimijam ir jācīnās pašam ar saviem dēmoniem. 30 gadu vecumā no heroīna atkarīgais, pamestais un izmisušais Džeimijs atkal satiek Čārlzu Džeikobsu, un tas atstāj lielu iespaidu uz abiem vīriešiem. Viņi noslēdz paktu, ko nespētu izdomāt pat velns. Džeimijs saprot, ka viņa atdzimšanai ir vairākas nozīmes,” norāda autors.

Neizskatās, ka 66 gadus vecais Kings plānotu doties pensijā. Aizvadītajā gadā viņš izlaida romānus “Doctor Sleep” un “Joyland”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+