Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
2. februāris, 2015
Drukāt

“Stockmann” atradis pircēju “Seppälä” veikaliem Igaunijā un Somijā, Latvijas veikali tiks slēgti

Foto: www.seppala.fiFoto: www.seppala.fi

Somijas mazumtirdzniecības uzņēmums “Stockmann” parakstījis nodoma vēstuli par apģērbu tirdzniecības tīkla “Seppälä” veikalu Somijā un Igaunijā pārdošanu, savukārt veikali Latvijā, Lietuvā un Krievijā tiks slēgti.

“Stockmann” pirmdien paziņoja, ka 82 “Seppälä” veikali Somijā un 20 veikali Igaunijā tiks pārdoti struktūrvienības pašreizējai izpilddirektorei Evelīnai Melentjefai un viņas vīram Timo Melentjefam.

Darījums par “Seppälä” veikalu Somijā un Igaunijā pārdošanu tiks pabeigts līdz 1.aprīlim.

Melentjefa norādīja, ka darījums nodrošinās 80 gadus vecā veikalu tīkla darbības turpināšanu.

Decembrī tika pabeigtas sarunas par veikalu tīkla “Seppälä” restrukturizāciju, nolemjot slēgt 41 tirdzniecības vietu Somijā un atlaižot no darba aptuveni 200 darbiniekus.

Restrukturizācijas plāns arī paredz slēgt “Seppälä” veikalus Latvijā, Lietuvā un Krievijā, likvidējot vairākus simtus darba vietu.
“Stockmann” norāda, ka iepriekšējā izmaksu samazināšanas programma “Seppälä” bijusi neveiksmīga un 2013.gadu zīmols noslēdzis ar aptuveni 25 miljonu eiro zaudējumiem. Savukārt 2014.gada apgrozījums sasniedza 92,6 miljonus eiro.

“Seppälä” tirdzniecības tīklā ietilpst 130 veikali Somijā, 36 veikali Baltijas valstīs un 16 veikali Krievijā. Latvijā darbojas deviņi “Seppälä” veikali.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Seppälä” veikalus Latvijā pārvalda uzņēmums SIA “Seppala Latvia”, kas 2014.gadā apgrozīja 922 254 eiro, bet cieta zaudējumus 143 791 eiro apmērā. SIA “Seppala Latvia” dibināta 2013.gada 23.aprīlī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 424 214 eiro. “Seppala Latvia” pilnībā pieder Somijā reģistrētajai “Seppala Oy”.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+