Mobilā versija
+1.2°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
7. janvāris, 2016
Drukāt

Štokenbergs nosūtīts uz Dubaiju (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Bijušais ministrs un AS “Pasažieru vilciens” valdes loceklis Aigars Štokenbergs kļuvis par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāju Apvienotajos Arābu Emirātos, bet bijušais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Aleksandrs Antonovs kļuvis par LIAA pārstāvniecības vadītāju Azerbaidžānā.

LIAA direktors Andris Ozols norādīja, ka Štokenbergs un Antonovs minētajos amatos tika izraudzīti konkursa kārtībā. Pavisam no 1. janvāra izveidotas septiņas jaunas pastāvīgās pārstāvniecības ārvalstīs. Alise Barvika būs pārstāvniecības Somijā vadītāja, Lāsma Līdaka – Singapūrā, Andra Minkeviča – Itālijā, Vladimirs Samoiļenko – Kazahstānā, bet Kaspars Rožkalns – Šanhajā (Ķīnā). Kopā LIAA patlaban ir pārstāvniecības 21 valstī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc viņš netiek tiesāts par 13.javāra grautiņiem,kā viens no galvenajiem protestu orgaanizatoriem?

  2. Tautas un valsts nodevējam Štokenbergam pareizā vieta pie islama radikāļu salašņu šeihiem

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (10)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+