Mobilā versija
Brīdinājums +2.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
7. janvāris, 2016
Drukāt

Štokenbergs nosūtīts uz Dubaiju (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Bijušais ministrs un AS “Pasažieru vilciens” valdes loceklis Aigars Štokenbergs kļuvis par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāju Apvienotajos Arābu Emirātos, bet bijušais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Aleksandrs Antonovs kļuvis par LIAA pārstāvniecības vadītāju Azerbaidžānā.

LIAA direktors Andris Ozols norādīja, ka Štokenbergs un Antonovs minētajos amatos tika izraudzīti konkursa kārtībā. Pavisam no 1. janvāra izveidotas septiņas jaunas pastāvīgās pārstāvniecības ārvalstīs. Alise Barvika būs pārstāvniecības Somijā vadītāja, Lāsma Līdaka – Singapūrā, Andra Minkeviča – Itālijā, Vladimirs Samoiļenko – Kazahstānā, bet Kaspars Rožkalns – Šanhajā (Ķīnā). Kopā LIAA patlaban ir pārstāvniecības 21 valstī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc viņš netiek tiesāts par 13.javāra grautiņiem,kā viens no galvenajiem protestu orgaanizatoriem?

  2. Tautas un valsts nodevējam Štokenbergam pareizā vieta pie islama radikāļu salašņu šeihiem

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+