Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
7. janvāris, 2016
Drukāt

Štokenbergs nosūtīts uz Dubaiju (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Bijušais ministrs un AS “Pasažieru vilciens” valdes loceklis Aigars Štokenbergs kļuvis par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāju Apvienotajos Arābu Emirātos, bet bijušais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Aleksandrs Antonovs kļuvis par LIAA pārstāvniecības vadītāju Azerbaidžānā.

LIAA direktors Andris Ozols norādīja, ka Štokenbergs un Antonovs minētajos amatos tika izraudzīti konkursa kārtībā. Pavisam no 1. janvāra izveidotas septiņas jaunas pastāvīgās pārstāvniecības ārvalstīs. Alise Barvika būs pārstāvniecības Somijā vadītāja, Lāsma Līdaka – Singapūrā, Andra Minkeviča – Itālijā, Vladimirs Samoiļenko – Kazahstānā, bet Kaspars Rožkalns – Šanhajā (Ķīnā). Kopā LIAA patlaban ir pārstāvniecības 21 valstī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc viņš netiek tiesāts par 13.javāra grautiņiem,kā viens no galvenajiem protestu orgaanizatoriem?

  2. Tautas un valsts nodevējam Štokenbergam pareizā vieta pie islama radikāļu salašņu šeihiem

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+