×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
15. janvāris, 2013
Drukāt

Stokholmā apkopēja nozog vilcienu un ietriecas ar to dzīvojamajā ēkā

Foto - AFPFoto - AFP

Stokholmas reģiona vilciens, kuru atbilstoši dzelzceļa uzņēmuma pārstāvju teiktajam “nozagusi apkopēja”, naktī uz otrdienu Saltšēbādenes pilsētā noskrējis no sliedēm un ietriecies trīsstāvu namā.

Glābšanas dienesta darbiniekiem vajadzēja divas stundas, lai pārgalvīgo braucēju atbrīvotu no vilciena korpusa vraka. Nozagtajā vilcienā pasažieru nav bijis. Sieviete ar helikopteru nogādāta Karolinskas Universitātes slimnīcā. Viņas traumas mediķi raksturo kā smagas. Namā, kurā ietriecās vilciens, nakšņojuši pieci cilvēki, vēsta laikraksts “Expressen”. Vilciena lokomotīves vagons ietriecies pirmā stāva virtuvē, visam namam nodarot nopietnus postījumus.

“Tā ir neticama veiksme, ka mājā neviens netika ievainots,” ziņu aģentūrai TT sacīja policijas pārstāvis Ulfs Lindgrens. “Drošības apsvērumu dēļ ārkārtas dienestu komandas vadītājs licis ēku evakuēt.” Sākotnēji Stokholmas sabiedriskā transporta operators SL nespēja izskaidrot, kāpēc vilciens vispār braucis un kā tas spējis iztraukties cauri barjerai sliežu ceļa galā un nobraukt vēl 25 metrus, līdz tas ietriecies tuvīnajā ēkā. “Vilciens būs braucis krietni ātrāk nekā parasti,” SL pārstāvis Frēdriks Kavali-Bjerkmans sacīja laikrakstam “Expressen”.

Negadījuma sakarā tika uzdoti jautājumi, vai 20 līdz 30 gadus vecā sieviete vispār ir vilciena vadītāja. Kā vēlāk otrdien paskaidroja par šīs dzelzceļa līnijas darbu atbildīgā apakšuzņēmuma “Arriva” preses pārstāvis, vilciens ticis nozagts. “Kāda apkopēja nezināmu iemeslu dēļ nozaga vilcienu,” laikrakstam “Aftonbladet” sacīja “Arriva” preses pārstāvis Tūmass Hedeniuss. “Tā bija apkopēja. Kaut kā viņai izdevās iekļūt vienā no vilcieniem un to nozagt. Mēs veicam izmeklēšanu par to, kā tas varēja notikt.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+