Mobilā versija
-2.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Otrdiena, 21. februāris, 2017
21. oktobris, 2016
Drukāt

Stokholmā dedzina patvēruma meklētāju centrus (3)

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

Ilustratīvs attēls

Piektdienas rītā Stokholmas piepilsētā aizdedzināta patvēruma meklētāju māja, kas ir otrais šāda veida incidents Zviedrijas galvaspilsētā mazāk nekā nedēļas laikā, paziņoja policija.

Policija abus gadījumus uzskata par ļaunprātīgu dedzināšanu. Neviens līdz šim nav aizturēts.

Pirms ugunsdzēsēju ierašanās pirms plkst.2 no mājas Stigunas piepilsētā tika evakuēti deviņi tur dzīvojošie patvēruma meklētāji un divi darbinieki. Neviens cilvēks necieta.

Svētdienas rītā tika aizdedzināts patvēruma meklētāju centrs Fagerses rajonā, no kura tika evakuēti visi 40 tā iemītnieki.

Pagājušajā gadā Zviedrijā tika aizdedzināti 20 bēgļu centri.

Zviedrijā pērn patvērumu lūdza 160 000 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. arī citi bēgļi jau pametuši Latviju!!!

  2. arī pārējie bēgļi pametuši Latviju!!!

  3. Skumji, ka lēnprātīgajiem zviedriem jāizšķiras par šādiem soļiem kā dedzināšana! 160000 tas nav vairs joks! Vai tad zviedriem savu sapelnīto ar varu jāatdod tiem pašlabuma meklētājiem pilnīgi neko pretī nesaņemot labu un lietderīgu??? Cik ilgi tie pašlabuma meklētāji domā uzturēties Eiropā??? Ko lietas labā dara Junkers un citi ES vadoņi??? Liekas, ka NEKO, jo bēgļu ordas turpina gāzties iekšā ES un robežas tiem tiek atvērtas… ĪSTS ĀRPRĀTS!!!

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+