×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
9. aprīlis, 2017
Drukāt

Stokholmā pulcējas tūkstošiem cilvēku, lai pieminētu uzbrukuma upurus (2)

Foto-EPAFoto-EPA

Stokholmā svētdien, 9.aprīlī, netālu no vietas, kur šonedēļ ar kravas automašīnu veiktā uzbrukumā tika nogalināti četri cilvēki, sapulcējušies tūkstošiem cilvēku, lai pieminētu uzbrukuma upurus.

Plkst. 14.53 (15.53 pēc Latvijas laika), kad apritēja divas diennaktis kopš uzbrukuma, klātesošie ievēroja klusuma brīdi.

Uz skatuves saka runas politiķi un uzstājas mūziķi.

Jau ziņots, ka piektdien Stokholmā kādā lielveikalā, kas atrodas parasti ļaužu pilnā gājēju ielā, ietriecās kravas automašīna, nogalinot četrus un ievainojot 15 cilvēkus, tostarp divus bērnus.

Zviedrijas Drošības policija “Säpo” atzinusi, ka tas bijis apzināti sarīkots uzbrukums. Aizturēts uzbrucējs – 39 gadus vecs Uzbekistānas pilsonis.

Neviena organizācija atbildību par uzbrukumu līdz šim nav uzņēmusies. Policija svētdien paziņoja, ka uzbrukuma īstenotājs paudis simpātijas islāmistu ekstrēmistiem un viņš ticis meklēts, lai deportētu no Zviedrijas, jo varasiestādes noraidījušas viņa lūgumu piešķirt pastāvīgas uzturēšanās atļauju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. A ko tad pēc atteikuma uzreiz neizraidīja? Tagad slauka asaras par pašu bezjēdzībām. Ja kas tāds notiek valstī tad nevajag vainot nevienu, kā tikai valsts uzvedību pret saviem līdzpilsoņiem.

  2. Beidz ākstīties, aizej labāk pakomentē “Pravdu”. Nerakst rupjības un muļķības – neviens tevi neaiztiks. Avīzei arī ir tiesības.

Draugiem Facebook Twitter Google+