×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
5. aprīlis, 2018
Drukāt

Stoltenbergs: “Krimas scenāriju” Baltijas valstīs neizdosies atkārtot (3)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

NATO daudznacionālo kaujas bataljonu atrašanās Baltijas valstīs pilnībā izslēdz “Krimas scenārija” atkārtošanās iespēju reģionā, trešdien paziņoja alianses ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

“Kaut kas līdzīgs tam, kas notika Ukrainas Krimā vai Ukrainas austrumos, nevar notikt Baltijas valstis, jo tur atrodas NATO, sniedzot drošības garantijas,” vizītes laikā Kanādā pavēstīja Stoltenbergs.

Pēc viņa teiktā, ja kādai no Baltijas valstīm tomēr tiks uzbrukts, “NATO nekavējoties reaģēs, jo jau ir izvietojusi savus spēkus”.

Viņš arī pateicās Kanādai par tās gatavību vadīt Latvijā dislocēto daudznacionālo bataljonu.

“Kanādas vienību klātesamība Latvijā un amerikāņu klātesamība Polijā ir daļēji svarīga tāpēc, ka tie ir profesionāļi, labi apmācīti un ekipēti, un daļēji tāpēc, ka tas raida ļoti spēcīgu transatlantiskās vienotības signālu. NATO ir īsta transatlantiskā savienība,” norādīja Stoltenbergs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Krimas scenārijs visiem gadījumiem neder,augstas raudzes profesionāļi to vienmēr var pielabot un papildināt konkrētam gadījumam un pielietot tad, kad to neviens negaida .

  2. Tu maldies – ZZS piepalīdzēs un kopā ar Saskaņu gan jau pāris šprotu bundžu dēļ …

    • Ja Saskaņa tiek pie kontroles pār Iekšlietu ministriju, ir laiks domāt par emigrāciju. Nešaubos, ka ministrijā notiks lielas kadru un politikas izmaiņas. Pazīstot Saskaņas metodes, ko redz kaut vai Rīgā, nekas labs no tā nebūs.

      Nezinu gan, uz kurieni varētu emigrēt. Uz Igauniju, vai?

Draugiem Facebook Twitter Google+