×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. maijs, 2015
Drukāt

Stoltenbergs: NATO ir daudz pierādījumu Krievijas karaspēka klātbūtnei Donbasā (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NATO rīcībā ir liels apjoms informācijas, kas pierāda Krievijas armijas klātbūtni Donbasā, intervijā izdevumam “Novaja gazeta” sacījis NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

“Mums ir liels apjoms dažādas izlūkošanas informācijas, kas pierāda Krievijas armijas klātbūtni Austrumukrainā,” sacīja Stoltenbergs. “Atkārtoju: var mums neticēt, bet intervijas ar ģimenēm, ar karavīriem ir brīvi pieejamas. Bet, ja cilvēki netic mūsu izlūkošanai, mūsu vārdiem, viņi varētu vismaz palasīt medijus, gan Krievijas, gan ārvalstu.”

“Maskavas pašreizējā pozīcija man atgādina situāciju, kad tā mēģināja noliegt, ka nosūtījusi karaspēku uz Krimu. Nosūtīja uz turieni karavīrus bez atpazīšanas zīmēm un apgalvoja, ka Krimā vispār nav Krievijas karavīru,” viņš atgādināja. “Un tikai tad, kad Krima tika anektēta, atzina, ka tas nenotika bez Krievijas armijas tiešas iesaistīšanās. Pietiktu ar to, ka Krievija vienkārši izbeigtu atbalstīt separātistus. Viņus apmāca Krievijas armijas instruktori, Krievija viņiem piegādā ieročus un kaujas līdzekļus, tehniku, sūta savu armiju uz to kontrolē esošajām teritorijām.”

Iepriekš Stoltenbergs Krievijas ārlietu ministram Sergejam Lavrovam pieprasīja izvest no Austrumukrainas Krievijas armiju un smagos ieročus un pārtraukt atbalstīt separātistus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. STOLTENBERGA kungs, VIŅI TUR IR NO PAŠIEM PIRMSĀKUMIEM!!! Maidana notikumi tika izmantoti ar lielu TĀLREDZĪBU, ko rietumnieki neapjēdz vai NEGRIB APJĒGT, jo it atkarīgi no Krievijas naftas un it īpaši gāzes !?? TUR aprakts tas suns… Un zināms bija arī fakts, ka Krievija taču NEPALIKS BEZ KRIMAS!?! Pietiekami ILGI tur jau saimniekoja Ukraina!?! Ne velti pēc oranžās revolūcijas Ukraina visiem spēkiem centās iestāties Eiropas savienībā un NATO!?! Eksprezidents Jurčenko ĻOTI labi redzēja savas valsts nākotni, citi Eiropā IZLIKĀS NEREDZAM…LIELA UKrainas kļūda bija uz 99 gadiem UZ LĪGUMA PAMATA atļaut Krimā bāzēties Krievijas Melnās jūras flotei!!! LŪK arī VISS IZNĀKUMS!!!!!!!!!! Eiropa kļūdas pielaiž APZINĀTI arī patvēruma meklētāju jautājumā – UZŅEM UN UZŅEM BEZJĒDZĪGI REDZOT, KA VIŅI NĀK UN NĀK UN NĀKS, JA EIROPAS “GUDRIE” NEIZSKAUDĪS SAKNI ŠAJĀ JAUTĀJUMĀ UN NEGLĀBSIES!!! NO turienes nenāk palīdzīgas rokas Eiropas valstīm labklājības veicināšanai, BET vienīgi GRIBA šeit DZĪVOT ZAĻI LAISKUMĀ KĀ VIŅI RADUŠI TUR, KUR MUTĒ KRĪT ĒDAMAIS ROKU NEPIELIEKOT!!!! Tā ir PILNĪGI CITA RELIĢIJA UN PASAULES SAPRATNE!!! Vienīgas, ko viņi prot, ir vairošanās (piedodiet par patiesību!)!!! Tagad jau Eiropas BEZDARBĪBA robežojas ar NEKAUNĪBU bēgļus sadalīt pa pārējām ES valstīm, PIESPIEŽOT MŪS AR VARU UN NEJAUTĀJOT, VAI VARAM EKONOMISKI TO ATĻAUTIES VAI NĒ!!???????????? ES pārvaldošais aparāts ir ĻOTI SMAGNĒJS un to iekustināt nozīmē VISU NOVĒLOT….

Draugiem Facebook Twitter Google+