Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
23. oktobris, 2014
Drukāt

Stopiņu novadā atklāj vairāk nekā pusmiljonu eiro vērtu loģistikas centru

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Stopiņu pagastā ceturtdien svinīgi atklāts jauns loģistikas centrs “Amber Logistics”, kas specializēsies alkoholisko dzērienu uzglabāšanā un pārvadājuma pakalpojumu sniegšanā Baltijas reģionā, informē kompānijas pārstāvji.

Jaunajā loģistikas centrā atradīsies AS “Latvijas Balzams” vietējā tirgus preču noliktava un alkoholisko dzērienu izplatītāja SIA “SPI Distribution (Latvia)” importa un vairumtirdzniecības preču noliktava, kā arī uzņēmuma birojs.

“Amber Logistics” centra attīstībā un darbības nodrošināšanā investēti vairāk nekā 500 000 eiro.

“Amber Logistics” būs viens no lielākajiem specializētajiem loģistikas pakalpojumu centriem Latvijā ar kopējo platību vairāk nekā 12 000 kvadrātmetru. Plānots, ka gada laikā kravu plūsma “Amber Logistics” centrā sasniegs 35 miljonus litru, kas ir gandrīz 25% no visa pērn realizācijai nodotā alkoholisko dzērienu apjoma Latvijā (izņemot alu).

“Amber Logistics” centrs ir daļa no holdinga kompānijas “Amber Beverage Group”, kuru Latvijā pārstāv alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas Balzams”, specializēto veikalu tīkls “Latvijas Balzams” veikali un dzērienu izplatītājs SIA “SPI Distibution (Latvia)”.

Loģistikas centrā atradīsies arī alkoholisko dzērienu izplatītāja SIA “SPI Distribution (Latvia)” biroji un noliktavas. Uzņēmuma apgrozījums pērn veidoja vairāk nekā 89 miljonus eiro, un tas ir lielākais alkoholisko dzērienu izplatītājs Latvijā, kas vietējā tirgū pārstāv zīmolus “Stolichnaya”, “Moskovskaya” un citus.

Kā ziņots, lai nodrošinātu vienotu biznesa resursu pārvaldību Baltijā, ir izveidota holdinga kompānija SIA “Amber Beverage Group”, kas apvienos starptautiskās alkoholisko dzērienu kompānijas “SPI Group” uzņēmumus Baltijas valstīs. Pēc holdinga izveides tajā ietilpstošie uzņēmumi saglabā savu nosaukumu un vadību.

“Amber Beverage Group” holdingā ietilpst šādi uzņēmumi: alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas Balzams”, dzērienu izplatītāji “SPI Distribution Latvia”, “SPI Distribution Estonia” un “Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēde “Latvijas Balzams” veikali Latvijā un “Darija” Lietuvā, kā arī loģistikas pakalpojumu sniedzējs “Amber Logistics”.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+