Mobilā versija
+3.0°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
23. oktobris, 2014
Drukāt

Stopiņu novadā atklāj vairāk nekā pusmiljonu eiro vērtu loģistikas centru

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Stopiņu pagastā ceturtdien svinīgi atklāts jauns loģistikas centrs “Amber Logistics”, kas specializēsies alkoholisko dzērienu uzglabāšanā un pārvadājuma pakalpojumu sniegšanā Baltijas reģionā, informē kompānijas pārstāvji.

Jaunajā loģistikas centrā atradīsies AS “Latvijas Balzams” vietējā tirgus preču noliktava un alkoholisko dzērienu izplatītāja SIA “SPI Distribution (Latvia)” importa un vairumtirdzniecības preču noliktava, kā arī uzņēmuma birojs.

“Amber Logistics” centra attīstībā un darbības nodrošināšanā investēti vairāk nekā 500 000 eiro.

“Amber Logistics” būs viens no lielākajiem specializētajiem loģistikas pakalpojumu centriem Latvijā ar kopējo platību vairāk nekā 12 000 kvadrātmetru. Plānots, ka gada laikā kravu plūsma “Amber Logistics” centrā sasniegs 35 miljonus litru, kas ir gandrīz 25% no visa pērn realizācijai nodotā alkoholisko dzērienu apjoma Latvijā (izņemot alu).

“Amber Logistics” centrs ir daļa no holdinga kompānijas “Amber Beverage Group”, kuru Latvijā pārstāv alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas Balzams”, specializēto veikalu tīkls “Latvijas Balzams” veikali un dzērienu izplatītājs SIA “SPI Distibution (Latvia)”.

Loģistikas centrā atradīsies arī alkoholisko dzērienu izplatītāja SIA “SPI Distribution (Latvia)” biroji un noliktavas. Uzņēmuma apgrozījums pērn veidoja vairāk nekā 89 miljonus eiro, un tas ir lielākais alkoholisko dzērienu izplatītājs Latvijā, kas vietējā tirgū pārstāv zīmolus “Stolichnaya”, “Moskovskaya” un citus.

Kā ziņots, lai nodrošinātu vienotu biznesa resursu pārvaldību Baltijā, ir izveidota holdinga kompānija SIA “Amber Beverage Group”, kas apvienos starptautiskās alkoholisko dzērienu kompānijas “SPI Group” uzņēmumus Baltijas valstīs. Pēc holdinga izveides tajā ietilpstošie uzņēmumi saglabā savu nosaukumu un vadību.

“Amber Beverage Group” holdingā ietilpst šādi uzņēmumi: alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas Balzams”, dzērienu izplatītāji “SPI Distribution Latvia”, “SPI Distribution Estonia” un “Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēde “Latvijas Balzams” veikali Latvijā un “Darija” Lietuvā, kā arī loģistikas pakalpojumu sniedzējs “Amber Logistics”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+