Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
15. decembris, 2015
Drukāt

Strādā pie 300 mbit/s liela interneta ātruma ieviešanas (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Neskatoties uz kompānijas interneta tīkla modernizācijas projektu, kura ietvaros 180 000 cilvēku visā Latvijā palielināts interneta ātrums vara tīklā līdz pat desmit reizēm, “Lattelecom” jau sākas testēt tehnoloģiju, kas ļautu interneta ātrumu vara tīklā palielināt līdz pat 300 mbit/s.

Kā norādīja kompānijas tehnoloģiju direktors Uldis Tatarčuks, testēt šo tehnoloģiju paredzēts līdz nākamā gada vidum. Plānots izmantot “G.fast” tehnoloģiju, kas nodrošina datu pārraides ātrumu līdz 1 gbit/s. Vaicāts par investīciju apjomiem, viņš norādīja, ka pagaidām par to ir pāragri runāt, jāgaida testu beigas. Viņš uzsvēra, ka jaunā tehnoloģija pavisam tuvā nākotnē cilvēkiem nodrošinās daudz ātrāku internetu, īpaši reģionos un mazapdzīvotās vietās, kur jaunas optisko kabeļu infrastruktūras izbūve nav ekonomiski pamatota. Spriežot par jaunā interneta ietekmi uz cilvēku maciņiem, U. Tatarčuks sacīja, ka pagaidām par to, cik varētu maksāt 300 mbit/s ātra interneta abonēšana, atbildēt nevar pat teorētiski, jo vēl notiek testi un nav arī panākta gala vienošanās ar iekārtu piegādātājiem. Vēlamais rezultāts gan būtu esošo cenu līmeni saglabāt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mazsalacā vēl tas 10 reiz atrākais nav pieejams ,tā kā ticamības moments šādai kārtējai reklāmai mazs.

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+