Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. marts, 2016
Drukāt

Strādā savā profesijā

Foto - Andris OzoliņšFoto - Andris Ozoliņš

Gandrīz puse profesionālās izglītības programmu absolventu, kas mācības beidza pagājušajā mācību gadā, Latvijā strādāja savā profesijā, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) apkopotie dati.

Kā vakar Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā pastāstīja IZM Izglītības departamenta direktore Evija Papule, no 2014./2015. mācību gada absolventiem savā profesijā strādāja 47,93% programmu beidzēju. Kopumā aizvadītajā mācību gadā profesionālās izglītības programmas absolvēja 7004 cilvēki. Gandrīz piektdaļa jeb 17,53% absolventu izvēlējušies turpināt izglītības gaitas, savukārt vēl 17,79% absolventu nodarbināti citā profesijā.

Aptuveni seši procenti absolventu devušies darba gaitās uz ārzemēm. Par 5,96% absolventu sniegti citi dati, savukārt vēl par 4,78% absolventu IZM nav informācijas.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+