Mobilā versija
+8.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
14. jūnijs, 2014
Drukāt

Racionāls sekss nevis ļiru-ļeru romantika. Aizņemtas sievietes stāsts (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Statuss – šķīrusies

“Nekad neesam pat apsprieduši domu, ka mēs varētu dzīvot kopā,” teic 39 gadus vecā medicīnas darbiniece Marika, kuru ar viņas pastāvīgo partneri saista tikai viena kopīga interese – regulārs sekss ar nelielu saturīgu sarunu “piešprici”.

Kad uzsāku attiecības ar Guntaru, jau pāris gadu biju viena. Kā jau visas laulībā vīlušās sievietes, kādu laiku pat domāt negribējās par citu vīrieti sev blakus. Pat vēl vairāk – piederēju pie tām, kuras bez šaubīšanās skandē, ka viņi visi ir cūkas. Taču ātri izslimoju šo laiku un pamazām sāku saskatīt arī jēdzīgus vīriešus sev apkārt. Guntars manu paziņu un draugu lokā bijis vienmēr. Tiesa, gan mazliet dīvains, jo savos četrdesmit joprojām neprecējies. Zināju, ka reiz viņam bijusi lielā mīla, kas ilgusi teju vai septiņus gadus, taču pēc tam attiecības izčākstējušas, un citas sievietes ilglaicīgi viņa tuvumā nebija manītas. Uztvēru viņu kā draugu, ko pāris reižu gadā sastapu ballītēs, uz kurām pati allaž ierados laulātā pavadībā. Proti, nekad uz Guntaru nebiju raudzījusies kā seksuālas intereses objektu, jo gluži vienkārši līdz šim man nebija vajadzības “šauties pa kreisi”.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Dabisko vajadzību apmierināšana un liels ego….bet pēc stila un idejas nemaz pēc sievietes pārdomām neizklausās…daži spilgti veču izteicieni…
    Vai “dāma” ikdienā sevi neuztur formā, lai patiktu arī sev?

  2. Naivā,nelaimīgā sievietīte…brīnums cik zemu var krist!!!

  3. kas pa ** 😀

  4. Vienmēr augstu vērtēju godīgus cilvēkus, īpaši jau – pret sevi. Liekas ļoti praktiska un pašpietiekama dāma.

  5. tā dāma jau tād ļiruļaru pati.

Draugiem Facebook Twitter Google+