Ekonomika
Darbs un nauda

Strādājošie atklāj, ko viņi sagaida no moderna darba devēja0


Vizuālās komunikācijas rīku izstrādātājs "Prezi" pulcēja gandrīz 100 nozares profesionāļus, lai atzīmētu savas darbības paplašināšanu uz Rīgu un iepazīstinātu ar darba iespējām.
Vizuālās komunikācijas rīku izstrādātājs "Prezi" pulcēja gandrīz 100 nozares profesionāļus, lai atzīmētu savas darbības paplašināšanu uz Rīgu un iepazīstinātu ar darba iespējām.
Publicitātes foto

Starptautiski veiksmīgais Ungāru uzņēmums un vadošais vizuālās komunikācijas rīku izstrādātājs “Prezi”, kas darbosies arī Rīgā kopā ar pašmāju “Infogram”, šonedēļ pulcēja gandrīz 100 nozares profesionāļus, lai atzīmētu savas darbības paplašināšanu uz Rīgu un iepazīstinātu ar darba iespējām.

“Rīga kā mūsu trešā darbības lokācija tika izvēlēta, jo te jau darbojas “Infogram” birojs un bija tikai loģiski jauno “Prezi” komandu veidot šeit,” skaidroja “Prezi” tehnoloģiju direktors Tailers Millers (Tyler Miller).

“Latvijā ir augsti attīstīts darba spēks, kas ir ļoti svarīgi mūsu pašu attīstībai.”

Sakarā ar Rīgas komandas paplašināšanu “Prezi” palielina savu darbinieku skaitu un plāno piesaistīt 5 full-stack inženierus, dizaineri, produkta un mārketinga menedžerus. Šobrīd Infogram birojs ir daļējā remonta stāvoklī, lai jau septembrī vērtos vaļā kā jauns un kopīgs Prezi un Infogram birojs.

“Prezi” pētījums atklāj, ko darbinieki sagaida no moderna darba devēja

Jūnija sākumā “Prezi” Latvijā veica darba tirgus izpētes pētījumu, kā laikā vairāk nekā 500 potenciālie darba meklētāji tika aptaujāti, lai saprastu ko darbinieki mūsdienās sagaida no moderna darba devēja.

Veiktais pētījums liecina, ka 70% strādājošo Latvijas iedzīvotāju ir svarīgi, ka darbs ir elastīgs un ar attālinātas strādāšanas iespējām.

Atklājās arī, ka 38% strādājošo iedzīvotāju, izvēloties darba vietu, pievērš uzmanību uzņēmuma starptautiskajam mērogam.

Tajā pašā laikā 47% respondentu nevēlētos pamest savu mītnes valsti, draugus un ģimeni darba dēļ.

“Jaunajiem darbiniekiem būs iespēja strādāt kopā ar kolēģiem Budapeštā un San Francisko. Ikdienā darbs rit pie starptautiska mēroga projektiem tepat Rīgā, bet vēlāk potenciālajiem darbiniekiem būs iespējams pieteikties programmās pārējos Prezi ofisos,” saka Alise Dīrika, “Infogram” līdzdibinātāja.

“Mūsuprāt, “Prezi” ir ģimenēm draudzīgs uzņēmums. Mēs augsti vērtējam savu darbinieku darba un privātās dzīves balansu. Šos faktorus augsti vērtē arī vairāk nekā puse (77% un 76%) Latvijas strādājošo.”

"Prezi" informē par darbības paplašināšanu

Jūnija sākumā “Prezi” kopā ar pētījumu aģentūru “Norstat” veica Latvijas darba tirgus izpēti. Tā ietvaros tika aptaujāti vairāk nekā 500 potenciālo darba meklētāju, lai uzzinātu, ko no moderna darba devēja sagaida mūsdienu darbinieki.

Saistītie raksti

“Prezi” ir prezentāciju veidošanas platforma, kas tās lietotājiem palīdz veiksmīgāk komunicēt ar savu mērķauditoriju un klientiem.

“Prezi” dibināts 2009. gadā un tā biroji atrodas Sanfrancisko, Budapeštā un Rīgā. Šobrīd “Prezi” piesaistījis vairāk nekā 100 miljonus lietotāju un “Prezi” prezentācijas ir skatītas vairāk kā 4 miljardus reižu. Tā investori ir “Accel Partners”, “Spectrum Equity” un TED konferences.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Atklājot “CITRO” zīmola veikalus Rēzeknē, noslēgusies pāreja uz jauno zīmolu
20 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“airBaltic” demonstrē 21. “Airbus” ar jauno krāsojumu
21 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
No nākamā gada janvāra būtiski pieaugs reģionālo autobusu un vilcienu biļešu cenas 1
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Politologs skaidro, kas ir satraucoši un pat bīstami saistībā ar ārkārtas vēlēšanām Rīgā
34 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Petraviča par sirmgalves nāvi pansionātā: notikumi “Laucienē” prasa rūpīgu apstākļu izvērtēšanu 3
11 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Bertānam karjerā pirmais “double-double”
20 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Dombravu sadusmo kāds vārds tiešajā ēterā 1
1 stunda
RO
Regīna Olševska
Veselam
Ne tikai trekni ēdieni un alkohols. Kā svētku laikā nopietni bojājam aknu veselību?
3 stundas