×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Strādājot gūst galvas un roku traumas; cietuši arī bērni

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Zāģējot malku ar elektrisko zāģi, trešdien Zemgales reģionā rokas pirkstu zaudējis kāds 13 gadus vecs zēns, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Zēns strādājis pieaugušo uzraudzībā, taču iezāģējis sev rokā, piedzīvojot viena pirksta traumatisku amputāciju. Viņš nogādāts slimnīcā.

Savukārt kādā uzņēmumā Rīgas reģionā, krītot no piecu metru augstuma, trešdien smagas traumas guvis 50 gadus vecs strādnieks. Negadījums noticis, kad vīrietis veicis remontdarbus uz ēkas jumta, neizmantojot drošības inventāru.

Kritiena rezultātā vīrietis atsities ar galvu pret cietu pamatni, mediķi viņam konstatējuši smagu galvas traumu, kā arī krūšu kurvju traumu ar ribu lūzumiem. Viņš nogādāts slimnīcā.

Galvas traumu Rīgas reģionā trešdien guvusi arī kāda gadu veca meitenīte, kura izkritusi no divstāvu gultas. Kritiena augstums bijis aptuveni 1,5 metri. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Savukārt Zemgales reģionā, izkrītot no bērnu gultiņas, galvas smadzeņu satricinājumu guvusi kāda 11 mēnešus veca meitenīte. Arī viņa nogādāta slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1164 izsaukumiem, no kuriem 162 saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+