×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
22. februāris, 2017
Drukāt

Strādāt nav izdevīgi: jauna sieviete 15 gadus iztiek tikai no pabalstiem (8)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kāda jauna sieviete no Latvijas mazpilsētas jau piecpadsmit gadus dzīvo tikai uz pabalstiem, vēstīja LTV raidījums „4. studija”.

38 gadus vecā sieviete pabalstus saņem kopš 22 gadu vecuma. Raidījumam viņa atklāj, ka strādāt viņa nevēlas un tas nemaz neesot izdevīgi.

“Labāk ir nestrādāt, to es esmu sapratusi. Ja es strādāšu, man atņems trūcīgās statusu. Es vairāk neko nedabūšu no pagasta,” skaidro pabalstu saņēmēja.

Sievietei ir arī bērns, kurš uzturas diennakts bērnudārzā

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Drīzāk nav kas kārtībā ar darba samaksu. Kāpēc strādāt un kulties kā plikam pa nātrēm, ja var no tā izvairīties? Mēs taču esam laimīgi nedzīvot socialismā, kur darbs tiks uzskatīts par katra pienākumu.

  2. nezinu, te pašvaldības soc. darbs krāšnumā; ja vien tā sieviete nav pavisam slima vai atkarīga, kāpēc bērns pavisam dārziņā un darbs netiek peidāvāts tik ilgā periodā- ja negrib, pastāv iespēja pabalstus pārtraukt- varbūt kā patiesībā viņa pārtiek no bērna pabalstiem???izrok ar gadījumus ar putniem un saitsa ar bezdarba situāciju:):) varbūt viņa ir nedarbniece?

  3. Bērns – diennakts bērnudārzā.
    Varētu padomāt, ka māte ļoti aizņemta, apsaimniekojot savus pabalstus

  4. Ja sieviete audzina savu bērnu- tā jau ir profesija un viena no svarīgākajām valstī- bērni ir nākamā valsts. Taču bagātos sociālos parazītus mums nav jāuztura.

  5. Un tā nav vienīgā, tādu ir daudz. Kaut kas mūsu valstī nav kārtībā ar pabalstu sistēmu. Tādiem vajadzētu piedāvāt darbu un ja neiet strādāt visus statusus un pabalstus nost. Kāpēc man jāuztura parazīti?

Draugiem Facebook Twitter Google+