×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. augusts, 2013
Drukāt

Stradiņa slimnīcā atsākusies pacientu uzņemšana; jau ievesti pirmie pacienti

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien no pulksten 9 Stradiņa slimnīcā atsākusies pacientu uzņemšana; jau ievesti pirmie pacienti; iespējams, nākamās nedēļas laikā varētu uzņemt pacientus neatliekamās medicīnas centrā, kas piektdien cieta ugunsgrēkā, pastāstīja slimnīcas sabiedrisko attiecību pārstāve Lāsma Sīle.

Jau ziņots, ka piektdienas rītā Stradiņa slimnīcas 32.korpusa pagrabstāvā, kur glabājas skābekļa baloni, notika eksplozija, kā rezultātā notika aizdegšanās.

Slimnīcā pilnā apjomā tiek uzņemta kardioloģijas pacientu plūsma, savukārt vispārējā profilā pagaidām var uzņemt līdz 20 pacientiem. “Visos profilos tiek sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība, pacientu plūsma ir sadalīta,” skaidroja Sīle.

Kardioloģijas pacientus uzņem 15.korpusā, savukārt pārējos pacientus korpusā pie centrālās ieejas.

“Situācija ir mierīga, pakāpeniski atsākusies pacientu ievešana. Vakar vakarā un šobrīd slimnīcā centralizēti atjaunota skābekļa padeve, sistēma strādā. Tas ir būtiski pacientiem, kam nepieciešama mākslīgā plaušu ventilēšana,” skaidroja Sīle.

Degušās telpas pagrabstāvā un virs tā esošajā neatliekamās medicīnas centrā notiek tīrīšanas darbi. Tā kā eksplozijā tika izsisti logi, ir pasūtīti logi.

Pēc ugunsnelaimes piektdien kopumā 19 pacienti no Stradiņa slimnīcas tika pārvesti un Rīgas Austrumu slimnīcu, Rīgas 2.slimnīcu un Bērnu slimnīcu.

Informācija pacientu tuviniekiem pieejama pa tālruni 67069600.

Jau ziņots, ka piektdien notikušajā ugunsgrēkā cieta divi slimnīcas darbinieki, tika evakuēti 170 pacienti. Par ugunsgrēka iemesliem esot pāragri spriest, tos izmeklēs policija.

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca ir viena no lielākajām slimnīcām Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+