Uncategorized

Stradiņa slimnīcā notiks Pacientu diena; aicina pieteikties bezmaksas konsultācijām 16

Foto-Leta

Ceturtdien, 12.septembrī, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā notiks Pacientu diena, kurā ikvienam būs iespēja apmeklēt atklātās lekcijas par aktualitātēm redzes, neiroloģijas, gastroenteroloģijas, sirds un asinsvadu slimību diagnostikā un ārstēšanā, kā arī veikt bezmaksas acu spiediena mērīšanu un saņemt ķirurga konsultāciju.

 

Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Sīle, Pacientu diena ilgs no plkst.10 līdz 14. Tās mērķis ir aktualizēt profilakses un savlaicīgas ārstēšanās uzsākšanas nozīmi labas veselības saglabāšanā. Līdzīgi informatīvie pasākumi plānoti arī turpmāk.

Pacientu dienā Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā būs pieejamas bezmaksas konsultācijas sejas plastikas un sejas rekonstruktīvās ķirurģijas jautājumos. Tāpat interesenti varēs saņemt konsultāciju par asins nodošanu un nodot asinis Asins sagatavošanas nodaļā.

Savukārt lekcijās slimnīcas speciālisti runās par agrīnu dažādu slimību diagnostiku un mūsdienu iespējām to ārstēšanā. Notiks arī īpaša lekcija grūtniecēm, kurā Sievietes un bērna veselības klīnikas vecmāte Signe Irša runās par sagatavošanos dzemdībām, dabīgo dzemdību priekšrocībām un būtiskākajiem jautājumiem saskarsmē ar jaundzimušo.

Interesentiem, kuri vēlas saņemt bezmaksas ķirurga konsultāciju, iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruni 67069280. Lai pieteiktos konsultācijai sejas plastikas un sejas rekonstruktīvās ķirurģijas jautājumos, jāzvana uz tālruni 67452015.

“Nenoliedzami, profilakse ir lētāka un efektīvāka nekā slimības ārstēšana, un informēts un zinošs pacients ir liels atbalsts kvalitatīvāka ārstēšanās rezultāta nodrošināšanā. Agrīna slimību diagnostika ir svarīga ikviena cilvēka dzīves kvalitātes saglabāšanai, tāpēc aicinām apmeklēt lekcijas un konsultācijas, kurās būs iespēja arī uzdot savus jautājumus,” mudina slimnīcas Konsultatīvās padomes priekšsēdētāja, Oftalmoloģijas klīnikas vadītāja Guna Laganovska.

Pacientu dienas programma ar lekciju un konsultāciju norises vietām ir pieejama slimnīcas mājaslapā “www.stradini.lv”.

LA.lv