×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
2. augusts, 2013
Drukāt

Stradiņa slimnīcā ugunsgrēks lokalizēts; eksplozija notikusi pagrabstāvā (Foto, video)

LETALETA

Pēc eksplozijas pagrabstāvā Stradiņa slimnīcā piektdienas rītā izcēlās ugunsgrēks, kas pašlaik ir lokalizēts, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inga Vetere (VUGD).

Saskaņā ar pašreizējo informāciju, viens cilvēks ir cietis, kas ir slimnīcas darbinieks, septiņi izglābti, bet 25 evakuēti.

Eksplozija notika pagrabstāvā, kur glabājās skābekļa baloni. Kopumā liesmas izplatījā 50 kvadrātmetru platībā. Degšanas laikā nogranda aptuveni 10 sprādzieni.

Vetere sacīja, ka ugunsgrēks lokalizēts pulksten 10.03, bet speciālisti joprojām paliks notikuma vietā.

{gallery id=”1967″}

Pie slimnīcas aģentūra BNS novēroja, ka vietā, kur notika eksplozija, ir apmēram desmit kvadrātmetru melna siena. Korpusa 1. un 2.stāvā atsevišķiem logiem izbiruši stikli. Notikuma vietā jūtama deguma smaka.

Vairāki pacienti ir apmetušies uz soliņiem, ietinušies segās, bet gulošie tika pārvesti uz citiem korpusiem.

Ugunsgrēks izcēlās vienā no lielākajiem slimnīcas korpusiem – 32.korpusā. VUGD, paziņojot par ugunsgrēku rīta pusē, vērtēja, ka tas ir ļoti nopietns. Uz notikuma vietu nosūtīja vairāk nekā desmit ugunsdzēsēju mašīnu.

Slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle aģentūrai BNS pastāstīja, ka slimnīcā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis un no slimnīcas ēkām tiek evakuēti cilvēki.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/Op1REpcHzwI” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+