×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
19. novembris, 2014
Drukāt

Stradiņa slimnīcas Dzemdību nodaļu grasās pārcelt uz Bērnu slimnīcu (1)

bernu_slimnica2

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca plāno Dzemdību nodaļu pārcelt uz bērnu slimnīcu Vienības gatvē, trešdien vēstīja Latvijas Televīzijas “Panorāma”.

Pēc televīzijas vēstītā, mediķi uzskata, ka pārmaiņas nav pārdomātas, viņi Stradiņa slimnīcu nevēlas pamest. Tiesa, viņi atzīst, ka pašlaik Dzemdību nodaļas telpas ir ļoti sliktā tehniskā stāvoklī. Tomēr viņi bažījas, ka Perinatālās aprūpes centrs tiks iznīcināts.

Stradiņa slimnīcas valdes locekle Anda Čakša, kura ir arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja, skaidroja, ka “ja cilvēki negrib, tad ar varu nekas nenotiek”. Gala lēmums vēl nav pieņemts. Ja mediķi kategoriski iebildīs, tikšot meklētas citas telpas.

Bērnu slimnīcā Dzemdību nodaļai varētu būt līdzšinējās Hematoonkoloģijas nodaļas telpas. Kosmētiskais remonts varētu izmaksāt 60 tūkstošus eiro, Stradiņa slimnīca telpas nomātu, ziņoja televīzija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Normāls projekts. Par ko var ceties? Tad jau vispār nekādas pārmaiņas nav iespējamas! Jātrisina tikai konsultantu intrese ierasties uz konsultācijām – vienkārši jāsamaksā

Draugiem Facebook Twitter Google+