×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. decembris, 2015
Drukāt

Stradiņa slimnīcas valdes locekle Čakša atkāpusies no amata

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien Veselības ministrija (VM) ir saņēmusi Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekles Andas Čakšas iesniegumu par atkāpšanos no amata, aģentūrai LETA pastāstīja VM pārstāvis Oskars Šneiders.

Kā skaidroja Šneiders, Čakša darbu valdes sastāvā turpinās līdz brīdim, kad tiks sasaukta slimnīcas dalībnieku sapulce, kurā lems par izmaiņām valdes locekļu sastāvā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Stradiņa slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle, Čakša šobrīd sīkāk savas atkāpšanās iemeslus nekomentē, tomēr tas bijis personisks lēmums, kas pieņemts pēc šodienas tikšanās ar veselības ministru Gunti Belēviču (ZZS).

Stradiņa slimnīcas valdei nav priekšsēdētāja, bet visi trīs valdes locekļi ir vienlīdzīgi. Čakša atbildēja par ārstniecības jomu. Valdē bez viņas strādā arī Normunds Štāls, kurš atbild par būvniecības procesiem, kā arī Elita Buša, kura atbild par finansējuma jautājumiem.

Savukārt Čakša turpina darbu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdē, kuru viņa vada.

Kā aģentūrai LETA īsziņā atbildēja Čakša, šovakar viņa vairs komentārus nesniegs. Viņa solīja uz jautājumiem atbildēt rīt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+