×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Stradiņš, kas šāvis Biķernieku mežā, rīkojies likumīgi (12)

Foto - LETAFoto - LETA

Partijas “Vienotība” biedrs Sigords Stradiņš, kas pirms kāda laika veicis brīdinājuma šāvienus Biķernieku mežā, noteikto kārtību nav pārkāpis un ieroci pielietojis pamatoti, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Iepriekš izskanējis, ka Stradiņu aizturējis “Ghetto Games” organizētājs Raimonds Elbakjans, kurš kopā ar saviem vecākiem un bērniem bija devies pastaigā. Stradiņam šķitis, ka Elbakjana suns viņu apdraud, tāpēc viņš veica brīdinājuma šāvienu.

Sadovskis paskaidrojis, ka Stradiņa rīcībā pārkāpumi netika konstatēti, jo viņš nevarēja zināt to, vai suns ir bīstams, tāpēc Stradiņam bija tiesības aizstāvēties no suņa, kas skrien viņa virzienā.

Tāpat Valsts policija izbeigusi lietu pret Elbakjanu, kas bija saistība ar iespējamu miesas bojājumu nodarīšanu. Policija noskaidrojusi, ka Elbakjans neredzēja to, kā notiek šaušana, bet dzirdēja meitas kliedzienus, tāpēc rīkojās atbilstoši situācijai.

Vienlaikus Elbakjanam policija noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu par iespējamu dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpšanu. Protokols nosūtīts Pārtikas un veterinārajam dienestam, kas lems par soda piemērošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. KAD BEIGSIES TAS STULBUMS AR SUŅIEM ?
  SUNIM IR JĀBŪT UZPURNIM !
  UN VISS !

 2. Kur suņa saimnieks? Atbildēt

  Šodien atkal viens strfordsšīras terjers skrēja man klāt Biķerniekos. saimnieks nekur nebija redzams. Mans suns bija pie pavadas. Šoreiz mūs nesakoda, bet pamatīgi nobiedēja gan! Ko darīt šādos gadījumos?

 3. Suņu īpašnieki ir pārāk augstās domās par sevi un saviem suņiem! Tas mežs NEVAR būt bīstams NEVIENAM gājējam vai skrējējam tādēļ, ka tur ir suns… Bez tam suns nevar pastaigāties tikai ar bērniem, ir jābūt klāt kādam no vecākiem!? KĀ saprast Elbakjana rīcību – NEREDZĒT ŠAUŠANU, BET DZIRDĒT MEITAS KLIEDZIENUS UN VIŅŠ PIEŅEM RĪKOTIES LĒMUMU???????? KĀ suns var skriet pretī citiem cilvēkiem un tos apdraudēt, ja kustonim JĀBŪT PIE PAVADAS???NAV IESPĒJAMU dzīvnieku turēšanas pārkāpumu, bet ir REĀLI pārkāpumi, kā šoreiz!!! KAM Elbakjans to miesu sabojāja: SUNIM vai CILVĒKAM..????????

 4. Sen jau kā bezpavadas suņu “uzskrējini” ir sabojājuši gan vēlmi skriet un
  pat iet uz to mežu. It sevišķi, ja tie divatā liekas klāt, aprejot kādu tā “apsveicināt”..
  UN… nu jau klāt vēl nākušas arī mežacūkas…
  Arī redzētas ne tikai Šmerlī, bet pat pie Purvčika jau esot.
  🙁

 5. Un tu likumīgais tītar, vari skriet pa mežu kā Rembo arī ar kalašņikova automātu kaklā, un ko darīt citiem cilvēkiem , kam nav šaujamo.

 6. Tik daudz laika vajadzēja lai konstatētu acīmredzamu patiesību…

 7. tendenciozs virsraksts Atbildēt

  Kur žurnālistu ētika?

 8. Tad jau katrs tagad skries pa mežu ar divām pilnām aptverēm, un- ja “ļiksies, ka apdraud”, šaus pa labi un pa kreisi? Ja ir ieroča atļauja, tad var nēsāt munīciju līdz cik grib, pielietot kad grib? Tas jau izskatās pēc “”krimnaš”. Tur arī kādam, kas nozadzis svešu zemi, visu laiku liekas, ka viņu apdraud- jāšauj nost…

  • Pamēģini paskrien! Man atkal šķiet, ka tas Elbakjans tēlo muļķi.

  • Dārgā Ance, ko Jūs darītu, ja jums mestos virsū suns? Vai Jums vispār ir priekšstats, kas ir suņa kodums, kā tas sāp, cik maksā ārstēšana, kādas psiholoģiskas traumas tas atstāj, nemaz nerunājot par risku inficēties ar trakumsērgu? Nē, Jūsuprāt, suņi ir tikai mūsu mazie draugi, kas mīl cilvēku un nekad nenodarīs viņiem pāri, nu, varbūt tikai zaglim bikšu galā iekodīsies…

  • tu laikam, zoss, neesi izlasījusi rakstu, bet komentē. Viss notika likumīgi. Ja man ir ierocis, tad es drīkstu skriet pa mežu un ņemt līdzi divas aptveres, jo likums to atļauj.

 9. Tomēr taisnība uzvar. Savādāk citi ”-jani” iedomāsies, ka var darīt, ko grib.

Draugiem Facebook Twitter Google+