Latvijā
Sabiedrība

Strādnieka drēbes ierauj mehānismā 0

Foto – Shutterstock

Vakar mediķi sniedza palīdzību pieciem cilvēkiem, kuri bija guvuši traumas darba vietā. Piemēram, Zemgalē 63 gadus vecam vīrietim mehānismā tika ierauts apģērbs, kā rezultātā viņš guva plēstas brūces galvas, auss un pleca rajonā.

Vakar Rīgas reģionā, strādājot garāžā, 26 gadus vecs vīrietis pieskārās elektromotoram, gūstot spēcīgu elektriskās strāvas triecienu, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Vīrietim pēc notikušā bija redzamas arī apdegumu pēdas vienas puses rokā un kājā. Viņš tika nogādāts slimnīcā pie speciālistiem.

Kurzemē 33 gadus vecam vīrietim, pēc mediķiem paustā, uz pleca uzkrita baļķis. Vīrietis guva pleca traumu, turklāt mediķiem ir aizdomas, ka vīrietis guvis arī augšdelma lūzumu.

Tāpat Kurzemē, strādājot mežā, 19 gadus vecam vīrietim uzkrita koks. Viņš slimnīcā tika nogādāts ar galvas, pleca un rokas traumām.

Jau ziņots, ka kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1199 izsaukumiem, no tiem 179 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

LA.lv