×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2016
Drukāt

Strauji augot slideno ielu upuru skaitam, palātās sāk trūkt vietu (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Gājēja atkušņa laikā Alfrēda Kalniņa ielā.

Strauji augot uz slidenām ietvēm un pagalmos traumas guvušo cilvēku skaitam, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, kur nokļūst vairums cietušo, jau sāk trūkt vietu palātās, vēsta LNT.

Pacientus izvieto gaiteņos, bet tos, kuri jau jūtas labāk, cenšas pēc iespējas ātrāk izrakstīt.

“Potīšu lūzumi, spieķa kaula lūzumi, gūžas kaula kakliņa lūzumi – tās ir tās raksturīgās lietas, kas pie šāda ledus notiek. Lielākā daļa no gadījumiem ir stacionēti nodaļās un ir jāārstē ķirurģiski, un mēs pat esam nozīmējuši tuvāko sestdienu kā darba dienu, lai varētu aktivizēt šo ķirurģisko ārstēšanu,” raidījumam stāstīja Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas galvenais ārsts Uģis Zariņš.

Cietušie vairumā gadījumu atzīst, ka krituši muļķīgos apstākļos pat pie savām mājām vai uz labi zināmiem celiņiem. Citi norāda arī uz sētnieku kļūdām un nepietiekami sakoptajiem pagalmiem un ietvēm.

Par nenotīrītām ietvēm un jumtiem var piemērot arī ievērojamus naudas sodus – no vairākiem simtiem līdz pusotram tūkstotim eiro.

Vakar slimnīcās nogādāti 45 cietušie, tostarp 30 Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ir ievazāta jauna attieksmes kultūra Atbildēt

    Ušakova Rīga rullē. Kas par ielu uzturēšanu teikts Saskaņas līgumā ar kaut kādu tur Krievijas partiju???

  2. Un ko tad tie gudrīši no RD neklapē ausis? Latvijā smiltis ir begušās, vai. Varbūt, kādu bonusu ar sociālo pabalstu izgudros, lai katrs pats sev uzkaisa tur kur kritīs. Bet, kāmēr tas top, jākritizē valdība.

    • jāievieš sods par krišanu.Cik atceros,tad par krišanu ar velosipēdu jau tika ieviests kāda policista izpildījumā,kāpēc tad nevar sodīt arī par krišanu bez velosipēda?Pamazām jau mums no tās atpalicības jāraušas ārā,vismaz kaut kur būsim apsteiguši Eiropu.Domāju ,ka jau tas gadījums ar kritušo sodīto velosipēdistu varēja piesaistīt uzmanību Latvijas “progresam”,tāpat kā “slotaskāta krimināllieta”.

  3. Acīmredzot mūsu valstī palātas izmaksā lētāk un ērtāk nekā uzkaisīt sāli uz ielām..

Draugiem Facebook Twitter Google+