×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. februāris, 2012
Drukāt

Strauji pieaug interese par autogāzes iekārtām

masinass

Pēdējo divu nedēļu laikā interese par autogāzes iekārtu uzstādīšanu dubultojusies, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā SIA “Autonams”. Iepriekš vidēji nedēļā tika sagatavoti 80 piedāvājumi nedēļā, taču kopš 7.februāra tiek sagatavoti 160 piedāvājumi nedēļā, sacīja “Autonams” valdes loceklis Edvīns Panders, norādot, ka klientiem tiek gatavoti individuālie piedāvājumi atkarībā no automašīnas specifikācijas.

Intereses pieaugums tiek saistīts ar dārgajām degvielas cenām, 95.markas benzīna cenai pietuvojoties viena lata robežai. Aizvien biežāk interesi par autogāzi izrādot arī uzņēmumi.

“Protams, tas ir veids, kā ietaupīt. Ja uzņēmums izvēlējies turpināt izmantot esošo autoparku, nevis to atjaunot, autogāzes uzstādīšana ir loģisks ekonomijas risinājums,” pārliecināts ir Panders.

“Autonams” mērķis līdz gada beigām ir sasniegt 30% no tirgus jeb 300 aprīkotus auto mēnesī.

2011.gada janvārī Latvijā ar autogāzes iekārtām kompānija aprīkoja 150 automašīnas mēnesī, savukārt aprīlī un maijā ar autogāzes iekārtām aprīkoto auto skaits pieauga līdz 300 automašīnām mēnesī. Tiek prognozēts, ka līdz gada beigām uzņēmums aprīkos jau 1000 automašīnas mēnesī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+