Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
22. februāris, 2012
Drukāt

Strauji pieaug interese par autogāzes iekārtām

masinass

Pēdējo divu nedēļu laikā interese par autogāzes iekārtu uzstādīšanu dubultojusies, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā SIA “Autonams”. Iepriekš vidēji nedēļā tika sagatavoti 80 piedāvājumi nedēļā, taču kopš 7.februāra tiek sagatavoti 160 piedāvājumi nedēļā, sacīja “Autonams” valdes loceklis Edvīns Panders, norādot, ka klientiem tiek gatavoti individuālie piedāvājumi atkarībā no automašīnas specifikācijas.

Intereses pieaugums tiek saistīts ar dārgajām degvielas cenām, 95.markas benzīna cenai pietuvojoties viena lata robežai. Aizvien biežāk interesi par autogāzi izrādot arī uzņēmumi.

“Protams, tas ir veids, kā ietaupīt. Ja uzņēmums izvēlējies turpināt izmantot esošo autoparku, nevis to atjaunot, autogāzes uzstādīšana ir loģisks ekonomijas risinājums,” pārliecināts ir Panders.

“Autonams” mērķis līdz gada beigām ir sasniegt 30% no tirgus jeb 300 aprīkotus auto mēnesī.

2011.gada janvārī Latvijā ar autogāzes iekārtām kompānija aprīkoja 150 automašīnas mēnesī, savukārt aprīlī un maijā ar autogāzes iekārtām aprīkoto auto skaits pieauga līdz 300 automašīnām mēnesī. Tiek prognozēts, ka līdz gada beigām uzņēmums aprīkos jau 1000 automašīnas mēnesī.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+