×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2017
Drukāt

Strauji progresējot asins vēzim, miris bijušais aktieris Madars Zariņš (1)

Foto - Facebook.comFoto - Facebook.com

Sestdien daudzus pārsteidza negaidīta ziņa – dzīvība izdzisusi bijušajam Dailes teātra aktierim Madaram Zariņam (38).

Savulaik absolvējis Latvijas Kultūras akadēmijas Kārļa Auškāpa vadīto Dailes teātra 8. studiju kopā ar Intaru Rešetinu, Maiju Doveiku, Ievu Pļavnieci, Sarmīti Rubuli, Lauri Dzelzīti un citiem. Par savu pirmo profesionālo lomu (profesors Fīlings) Raimonda Paula un Guntara Rača mūziklā “Leģenda par Zaļo jumpravu” tika nominēts “Spēlmaņu nakts” balvai par gada labāko debiju. Pēdējā viņa nospēlētā loma bija 2005. gada Arņa Ozola iestudējumā “Netīrā veļa”. Pēc tās, Madars teātrim teica ardievas, jo uzskatīja par necienīgu par izrādi samet piecus latus uz papīra.

Pēcāk Madars Zariņš absolvēja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu, iegūstot medicīnas māsas diplomu, bet jau drīz tika uzaicināts strādāt par feldšeri reanimācijas brigādē. Kā žurnālam “Privātā Dzīve” atklāj Madara darba kolēģis mediķis Rafaels Ciekurs: “Viņam bija Dieva dots cilvēku glābšanas talants. Būdams mediķis, viņš ļoti labi apzinājās, kas viņu sagaida – strauji progresējošais asins vēzis nedeva nekādas cerības, taču Madars nevēlējās, ka kāds viņu žēlotu.”

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, savos pēdējos Ziemassvētkos Madars sarūpējis īpašas dāvaniņas savu kursabiedru bērniem – kristāla eņģelīšus.

Atvadīšanās no Madara Zariņa norisināsies 11. janvārī plkst. 14.00 Rīgas Krematorijas Lielajā zālē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Skumji,ka tik ātri aprāvies šī talantīgā un labestīgā cilvēka dzīves gājums.Līdzjūtība piederīgajiem un arī darba kolēģiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+