×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2016
Drukāt

Straujuma: daudzi cilvēki ir ekonomiskie migranti, nevis kara bēgļi (11)

Foto-LETAFoto-LETA

Daudzi cilvēki ir ekonomiskie migranti, nevis kara bēgļi, intervijā aģentūrai BNS sacīja par demisiju paziņojusī valdības vadītāja Laimdota Straujuma .

Viņa atzina, ka viez vai tagad ir iespējams pateikt, cik daudzi šeit ir ienākuši tikai tāpēc, ka Eiropas robeža ir vaļā, bet cik tiešām ir bēguši no kara šausmām.

“Domāju, ka ļoti liela daļa ir ekonomiskie bēgļi no Sīrijas kaimiņvalstīm. Tāpat daudz ekonomisko bēgļu ir no ES neietilpstošajām Balkānu valstīm – te runa ir par Serbiju un citām valstīm. Var, protams, nosodīt Ungārijas līderi Viktoru Orbanu, ka viņš ceļ žogus gar valsts robežu, bet mēs arī vietām celsim žogus, un es uzskatu, ka tas ir pareizi. Labāk vispirms tur, kur ir iespējamas nelegālās migrantu plūsmas, uzcelt žogu, nekā pēc tam skatīties un domāt, ko darīt. Ir zināms, ka mums žogi būs tajās vietās, kur varētu būt problēmas,” sacīja premjere.

Straujuma arī atzina, ka žogu var apiet, bet “tas tomēr radīs zināmas grūtības”.

“Tas jādara, ja mēs gribam saglabāt Šengenas zonu, kas ir ļoti svarīga – negribam taču atjaunot robežkontroli ar Lietuvu un Igauniju, vai arī nonākt situācijā, kāda bija deviņdesmito gadu sākumā, kad bija milzīgas rindas pie Polijas robežas,” piebilda valdības vadītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Bērni, uzminiet manu mīklu: kam garāks kakls – Laimdotai vai žirafei?

 2. Visvaldis Mucenieks Atbildēt

  “Viņa atzina, ka diez vai tagad ir iespējams pateikt, cik daudzi šeit ir ienākuši tikai tāpēc, ka Eiropas robeža ir vaļā, bet cik tiešām ir bēguši no kara šausmām.”

  Kā tad tā? Vēl nesen Godmane un Kozlovskis apgalvoja, ka mūsu speciem nebūšot nekādu grūtību noteikt, kurš kāda iemesla dēļ un ar kādiem nodomiem izcēlies Eiropas krastā. Vāciešiem neizdodas, zviedriem neizdodas, bet mums tas būšot vienkāršāk par vienkāršu. Kas tad pa šo īso laiku ir mainījies?

 3. Cik pieticīgi ! Ekonomiskie migranti pēc dažiem aprēķiniem ir 85 — 90 % !!! Vai tad latviešu tautas bendei ierunājās sirdsapziņa ????? Kaut kā stipri par vēlu ,(ne) cienijamā tantiņ !

 4. Straujuma…. to visu vajadzēja stipri iepriekš runāt …. kaut kā tantei parādījusies kājminamā domāšana.

 5. Robežkontroli ar Igauniju un Lietuvu varam neatjaunot, bet ar bēgļu plūsmas valstīm tas jādara, ja gribam saglabāt savu valsti.

  • ir jadara abi darbi reizē..jabūvē žogi uz probēm vietām ,javienojas ar kaimiņiem un atsevišķām vienādas problēmizpratnes valstīm par bezvīzu režīmu. Jasaprot ka REĀLI –ES šengena ir faktiski mirusi tikai Vācijas ,Francijas ,Nīderlandes,Beļģijas interesēs tiek vilcināta juridiskā mirušasnas apliecības izsludināšana. laiks valdībai bloķēties ar Ungāriju ,Poliju,Slovākiju,Slovēniju,Horvātiju,Dāniju,Lielbritāniju.problemas pasperšana pagultē to neatrisina tikai saasina.

 6. Nu piemodas, ta zoss dulla! Nevajag nekadus zogus,jau tepat vini klauve pie durvims,damojedi!Straujum,nac pratin maja!

 7. Piekrītu citviet komentētājam “Jānis”: “Dziļi nožēloju, ka premjere nebija spējīga sacīt skarbus patiesus vārdus Frau Merkelei, ka latvieši nevar uzņemt nevienu pašu melno brāli.Pie tā vainīgi vācieši. Hitlers mūs pārdeva Staļinam., un rezultātā daudzi gāja bojā Sibīrijā.Pār tam Hitlers iedzina daudzus latvju zēnus leģionā, kur tie mira .Razultātā latvieši šodien ir mazāk nekā pirms 2.pasaules kara un valsts pilna ar naidīgiem imigrantiem no psrs. Mūsu pret imigrantiewm ir attiecībā 1,3:1.Kamēr vācieši Vācijā vispaz 50 : 1. Kauns Straujumai , kas klusējusi …”

 8. Nn nevaja g beglus ielaist bez parbaudisanas par to iesaku sodit vie notibu ar straujumu prieksgala

 9. Piekrītu: KĀDA VAIRS NOZĪME ŠIEM SPRIEDELĒJUMIEM????????????? TAS VISS KAĶIM ZEM ASTES UN IZKLAUSĀS ĻOTI DUMJI…..

 10. Kāda gan vairs nozīme taviem spriedelējumiem………

Draugiem Facebook Twitter Google+