×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. maijs, 2014
Drukāt

Straujuma: Eiropa ir tālu, bet mēs varam ietekmēt tās lēmumus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma nodod savu balsi Eiropas Parlamenta vēlēšanās 139. vēlēšanu iecirknī Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā.

Lai gan Eiropa ir tālu, mēs varam ietekmēt tās lēmumus, tā šodien pēc nobalsošanas 139.vēlēšanu iecirknī žurnālistiem sacīja premjerministre Laimdota Straujuma (V).

Viņa mudināja cilvēkus piedalīties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās. “Ja cilvēki EP vēlēšanās nepiedalīsies, viņu intereses EP var pārstāvēt politiķi, kurus viņi kā savus pārstāvjus nevēlētos,” uzsvēra Straujuma.

Ministru prezidente žurnālistiem sacīja, ka viņa kā “Vienotības” pārstāve pati balsojusi par “Vienotību”. Straujuma prognozēja, ka viņas pārstāvētais politiskais spēks EP varētu iegūt trīs līdz četras vietas.

Vaicāta par to, kā viņa vērtē zemo balsotāju aktivitāti un faktu, ka viena no lielākajām aktivitātēm ir tieši Daugavpilī, Straujuma norādīja, ka EP vēlēšanās visās valstīs vienmēr ir zemāka aktivitāte nekā nacionālajās, jo nacionālās un pašvaldību vēlēšanas ir tuvāk nekā EP vēlēšanas.

Kā ziņots, šodien Latvijā notiek EP vēlēšanas. 952 vēlēšanu iecirkņi visā Latvijā būs atvērti līdz plkst.20.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Atkarībā no kurienes skatās. Es esmu Latvijā, es esmu Eiropā!!!

  2. Kas ietekmēs jūsu lēmumus?

Draugiem Facebook Twitter Google+