×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. augusts, 2012
Drukāt

Straujuma: Ekonomisko izaugsmi laukos veicinās kooperācija

Foto - LETAFoto - LETA

Ekonomisko izaugsmi laukos veicinās kooperācija, šodien, tiekoties ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektori Līgu Menģelsoni, lai pārrunātu aktuālos jautājumus nodarbinātības jomā, tostarp lauksaimniecības nozarē, sacīja zemkopības ministre Laimdota Straujuma.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Zemkopības ministrijā, tikšanās laikā ministre ar LDDK ģenerāldirektori bija vienisprātis, ka patlaban valsts tautsaimniecības attīstības veicināšanai svarīgi ir vienoties par Nacionālā attīstības plāna 2014.-2020.gadam prioritātēm.

“Domājot par valsts ekonomisko izaugsmi, šajā stratēģiskās plānošanas dokumentā kā viena no prioritātēm jānosaka eksportspējīgas produkcijas ražošanas attīstības veicināšana, jāatbalsta kooperācijas veidošana ne tikai lauksaimniecībā, bet arī meža nozarē,” uzsvēra zemkopības ministre.

Sarunas laikā ministre arī norādīja, ka ražošanas procesā jānodrošina efektīva zemes, meža un ūdens resursu izmantošana.

Tāpat tikšanās laikā zemkopības ministre ar LDDK ģenerāldirektori pārrunāja iespējas veidot ciešāku sadarbību nodarbinātības jautājumos, īpaši akcentējot darba vietu radīšanu lauku reģionos.

Lai piedalītos lēmumu pieņemšanā, kas saistīti ar nodarbinātību lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un zivsaimniecībā, LDDK plāno darboties arī Eiropas Savienības fondu uzraudzības komitejās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+