Mobilā versija
+18.3°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
12. janvāris, 2016
Drukāt

Straujuma: Gan Latvijas, gan Eiropas līmenī jāpārskata migrācijas politika (9)

Foto: LETAFoto: LETA

Arābu un Āfrikas valstu migrantu radīto problēmu dēļ ir jāpārskata migrācijas politika ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā, šādu viedokli šorīt LTV pauda demisionējusī Latvijas Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Politiķe atzīmēja, ka no iebraucējiem aptuveni puse ir ekonomiskie migranti, nevis kara bēgļi, tātad būtu sūtāmi atpakaļ uz mītnes valstīm, tomēr viņi jau ir izklīduši pa Eiropu un nav atrodami bēgļu reģistrēšanas nometnēs.

Atbildīgie par bēgļu problēmām esot Eiropas Komisija (EK) un dažas Eiropas dalībvalstis, kuras sākotnēji bijušas ārkārtīgi pozitīvas bēgļu uzņemšanas jautājumā, sacīja Straujuma un precizēja, ka atbildīgā neesot Vācijas kanclere Angela Merkele, bet gan kāds “vīriešu kārtas pārstāvis”. Politiķe atteicās precizēt, vai ar to domājusi EK vadītāju Žanu Klodu Junkeru.

Straujuma atzīmēja, ka Eiropas valstis savā ziņā atzīst kļūdas bēgļu politikā un tāpēc sākušas daudz vairāk strādāt pie Eiropas robežu un tās apsardzības stiprināšanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. domas kā vējrādītājs šaudās uz visām pusēm- no kurienes vējš pūš, uz turieni rāda. Vai valdībai beidzot būs stingra un nelokāma politika nelegālo imigrantu un tā saucamo bēgļu politikas jomā ne tikai vārdos, bet arī darbos?

 2. … Labak velak ka nemaz … atzit savas kludas ka Kaiminam ta tautai … !

  … Ludzu apturet migrantu plusmu uz Bezabreni … tad bus samaksajusi par savam kludam … !

 3. Skaisti, nu giuži kā padomju laikos runājam vienu domājam otru darām trešo.Ar ko gan šī savienība labāka ja mute vienalga jātur ciet.

 4. Kur tad palicis Vienotības klips par nepieciešamību uzņemt bēgļus?

 5. Es arii nezinu ko domaja teikdama:”…kads viriesu kartas parstavis.” Merkele tacu ari statejas ar viriesu kartu-biksem.

 6. Kur palikusi tante ,kura bija sajusma par nelegalo robezu parkapeju uznemsanu?Tad kurai ticet?

 7. Kas par modi visiem pēdējā laikā vārda ‘dzimums’ vietā lietot ‘kārta’?!

 8. Kas par vēlu,tas par skādi Atbildēt

  Par to vajadzēja runāt ES prezidentūras laikā!

 9. tas ir par zivim vai par meza zveriem?

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (2)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Satrauc aicinājums ārstus neparakstīt e-veselības līgumu un sistēmu nelietot (14)Primārās aprūpes pieejamība valstī ir atjaunojusies, un ģimenes ārsta praksē vidēji tiek uzņemti apmēram 19 pacienti, šodien preses konferencē par rīcību saistībā
Draugiem Facebook Twitter Google+