×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
18. novembris, 2014
Drukāt

Straujuma: Ikvienam no mums ir dota iespēja veidot Latviju tādu, kādu vēlamies to redzēt (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (no kreisās), Ministru prezidente Laimdota Straujuma, Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze un valsts amatpersonas militārās parādes laikā pie Brīvības pieminekļa Lāčplēša dienā, atzīmējot Latvijas armijas uzvaru pār Bermonta karaspēku.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) apsveikumā Latvijas iedzīvotājiem 18.novembrī norāda, ka ikvienam ir dota iespēja veidot Latviju tādu, kādu to vēlas redzēt.

Premjerministre apsveikumā skaidro, ka novembris Latvijai ir atceres un svētku mēnesis, kā arī laiks, kad atskatīties uz svarīgiem vēstures notikumiem, kas ļāvuši izveidot Latviju un nosargāt tās brīvību.

“Šis gads pasaules notikumu kontekstā liek aizdomāties, cik tomēr augsta ir brīvības cena. Esam spiesti izkāpt no savas komforta zonas un apzināties pašreizējo ģeopolitisko situāciju, modernā kara draudus, kas nes līdzi bailes un neziņu. Šādos izšķirošos brīžos ir jābūt vienotiem, patriotiskiem un ar nacionālo pašapziņu. Esam izcīnījuši savas valsts neatkarību, sargāsim to, būsim taisnīgi pret savu zemi Latviju,” sacīja Straujuma.

Viņa arī norāda, ka ikvienam ir dota iespēja veidot Latviju tādu, kādu to vēlas redzēt.
“Novēlu, lai valsts neatkarības proklamēšanas gadadiena ir gaišs un priecīgs notikums, kas liek justies lepniem par savu valsti un dod spēku stāties pretī izaicinājumiem. Iedegsim sveces par stipru un drosmīgu Latviju, un lai pār to plaši plīvo sarkanbaltsarkanais karogs,” aicina Straujuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. GRIBU REDZĒT GODĪGU valdību Latvijā ,bet no vienkārša cilvēka ,tas nav atkaŗigs. kāpec pedēja mirklī pārdevat Citadeles banku ,ja Zīles kungs teica ,ka ESTO NEUZSPIEDA

  2. Lindermans. Zdanoka, Urbanovics, Kabanovs, Usakovs…. kadu Latviju sie un viniem lidzigie grib redzet, Straujumas kundze?

Draugiem Facebook Twitter Google+