×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

Straujuma Lāčplēša dienā atgādina par karavīru godājamo darbu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Sveicot Latvijas iedzīvotājus gaidāmajā Lāčplēša dienā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) atgādina par karavīru godājamo darbu.

Apsveikumā iedzīvotājiem Straujuma atgādina vēsturiskos notikumus 1919.gadā, kad Latvijas iedzīvotāji aizstāvēja tautas lielāko vērtību – neatkarību. Viņa pauž gandarījumu, ka šodien pret Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un dienošajiem karavīriem izturas ar cieņu, un saprot, ka viņu veikums Latvijā un ārvalstu misijās ir nenovērtējams.

“Tāpēc paldies karavīriem par darbu! Tas ir godājams,” pauž Straujuma.

Viņa aicina ikvienu šajā dienā pieminēt kritušos karavīrus un apzināties, ka brīvībai ir augsta cena – tās ir karavīru dzīvības. Straujuma aicina godināt varoņus un lepoties ar Latvijas valsts apbalvojumu – Lāčplēša Kara ordeni.

“Latvijas vēstures līkloči mūs ir norūdījuši, mums piemīt spīts un griba iestāties par savu valsti, lepnums par piederību Latvijai. Katru gadu arvien vairāk cilvēku Lāčplēša dienā pulcējas, lai paceltu karogus, iedegtu svecītes un vēlētu Latvijai izturību un saules mūžu! Tāpēc arī turpmāk visus tautiešus aicinu sirdī nest tēvzemes mīlestību par mūsu valsti – Latviju!” teikts premjerministres apsveikumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ministru prezidentes Straujumas teksta formalitāte ir pienācīgi pasniegta pro forma pateicība Latvijas neatkarības cīnītājiem un šīlaika dienējošiem karavīriem. Par viņiem mēs esam lepni. Diemžēl Latvijas politika nav tādos pašos augstumos. Tik vienkārši ir pakļauties Krievijas propagandai un aizmirst mūsu nākošo paaudzi, 2PK leģionārus, kuri ar visu sirdi, sarežģitos politiskos un kara vides apstākļos, cīnijās par to pašu Latviju ko viņu tēvi bija izcīnijuši.

    Nāks 16.marts, mēs ņemsim vērā vai Latvijas valdība ir tik pat gļēva kā iepriekšejā reizē; vel pakļauta Kremļu naidīgai propagandai. Cerams ka valdībai šoreiz būs drosmes formāli pateikties Brīvības cīnītāju dēliem, 2PK leģionāriem, kas upurējās par to pašu Latviju.

Draugiem Facebook Twitter Google+