×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
31. decembris, 2015
Drukāt

Straujuma: Latvija ir gatava uzņemt bēgļus no Zviedrijas (24)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvija ir gatava uzņemt bēgļus ne tikai no Itālijas un Grieķijas, bet arī no Zviedrijas, intervijā aģentūrai BNS sacīja par demisiju paziņojusī valdības vadītāja Laimdota Straujuma .

Viņa norādīja, ka ir paredzēts, ka šeit tiks uzņemti bēgļi no Grieķijas, Itālijas un Zviedrijas. Tieši Zviedrijas premjers lūdzis Baltijas valstis līdzdarboties bēgļu uzņemšanā. Tādējādi Zviedrija ir kļuvusi par valsti, no kurienes varētu ņemt bēgļus, jo tur šobrīd ir sarežģīta situācija.

“Vācija līdz šim nav lūgusi šādu palīdzību. Baltijas valstis savu kvotu ietvaros ir gatavas sniegt atbalstu Zviedrijai,” sacīja Straujuma.

Aģentūra BNS ziņoja, ka uz Grieķiju darba vizītē jau devies koordinators no Latvijas, lai iepazītos ar apstākļiem uz vietas un nodibinātu ciešus kontaktus ar Grieķijas nacionālo kontaktpunktu pārvietošanas jomā, veiktu situācijas izzināšanu par Latvijas profilam atbilstošu failu esamību, un censtos nodibināt ciešus kontaktus ar Eiropas Patvēruma atbalsta biroju un citu starptautisko organizāciju pārstāvjiem Grieķijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Šitā stulbā smaidīšana, kad jūt biksēs kaut ko siltu.

 2. Latvija vai Straujuma? Latvijai neviens nav pat jautājis!

 3. Aizkulišu vienošanās? Atbildēt

  Straujuma varētu mums paskaidrot sīkāk,kur un kad šī “paredzēšana”(pretēji valdības oficiālajiem paziņojumiem) uzņemt bēgļus arī no Zviedrijas ir notikusi?

 4. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

  tā sieva jau ir atlaista – ko vel var runāt – kārto ikdienu…

 5. Galīgi stulba palikusi ? Kas viņai Merkeles sindroms sākās ? Ar kādām tiesībām viņa jau sāk runāt visas valsts un tautas vārdā ?

 6. Atbildību prasīt NOTEIKTI vajadzētu ar laiku šiem patvaļīgajiem darboņiem, kuri rīkojas pret sabiedrības gribu!!! Referendums NAV BIJIS!!? Saujiņa cilvēku izlem veselas tautas likteni!?????????? Imigranti LATVIJAI atnesīs vienīgi nelaimi un postu! Sodīt darboņus ĻOTI BARGI un ar visu ģimeni… VARBŪT TAD SĀKS APDOMĀT KATRU SAVU DARBĪBU UN ŠĪS DARBĪBAS SEKAS??? Mēs esam ĻOTI nabaga valsts, par iedzīvotājiem neviena no valdībām nav domājusi un tagad arī NEDOMĀ!?? NO KĀ MĒS DZĪVOSIM ????

 7. Sanitāri aizmiga un marazma koncentrāts atkal izlauzās pie pastulbajiem žurnālistiem, kas neredz psihenes tetovējumu uz tantuka pieres

 8. KAUT KĀDS MURGS GALĪGI NOJŪGUSIES ….

 9. Sen šo jautājumu ir jārisina ar referendumu- Satversmē nekas par pārceļotāju uzņemšanu nav teikts- tikai par pilsoņu tiesībām!

 10. … Lielakais absurds, kads vien var but … maza zemite sabazt beglus no lielas Zviedrijas!

  … Tantin, gan ir vajadziga DDD pabeigsana Bezabrene … ne Zviedru vai citu Eiropas beglu uznemsana …!

 11. Zviedri muks pie mums? 😀

 12. Viņa taču ir pilnīgi debila!!!! Vai neredz tālāk par Juglu!!! Tie zviedru imigranti ir pilnīgi atsaldēti! Nevienu šeit nevajag! Zviedrija,redz, lūgusi!!! Lai lūdz Antarktīdai!!!! Tur vietas ir daudz!!! Lai min uz turieni!!! Mums tie zviedri nav nekādi paraugi! Un tagad grib,lai mēs izstrebjam viņu savārītos mēslus!!!! Viņi,kuces bērni, 1945 gadā krieviem izdeva nonāvēšanai mūsu leģionārus! Un ta tagad vēl te kaut ko lūgs! Pa purnu viņiem!!!

 13. Omēm vajag auklēt mazbērnus, rušināties pa dārzu, uzsist klačiņu ar kaimiņienēm, bet ne jaukt gaisu….

 14. Omēm vajag auklēt

 15. Straujuma droši vien domāja par zviedriem ,kuriem drīzumā būs jābēg no savas zemes islāmistu invāzijas dēļ.Citādi bēgļi no Zviedrijas nav iespējami,vienīgi nelegālie robežpārkāpēji.

 16. Straujuma nezina ko runa.

 17. Latvija ir gatava – tas noteikti ir par skaļu teikts. Ja Laimdota teiktu – es esmu gatava; man šim nolūkam ir gan laiks, gan nauda – tad gan cepuri nost!

 18. kuri jau ir nonākuši Zviedrijā,sen vairs nav nekādi bēgļi.Cik nekarojošām valstīm viņiem vajadzēja cauri izskriet lai nonāktu Zviedrijā?Tātad Straujuma taisās uzņemt Latvijā ekonomiskos imigrantus,tikai nezin ko viņa grib viņiem Latvijā garantēt.Ar to,kas tiek atmests vietējiem jau šitie “profesori un skolotāji “vis nebūs ar mieru,ja jau nepatīk Zviedrijā.

 19. Zviedrijā karo? vai Straujuma apsolīja Zviedrijas līmeņa pabalstus? laikam . Un demisijā esošai valdībai ir jārisina standarta jautājumi – algas , pensijas….

 20. Ar kādām tiesībām nefukcionējoš, demisonējusi parsona vel izsaka paziņojumus Latvijas vārdā ko var rksturot kā valsts noevību.

 21. ak tad Zviedrijā arī jau notiek karadarbība,ja no turienes jāuzņem bēgļi!Nez ar ko tad šie karo?

 22. tulkojums Straujumas teiktajam Atbildēt

  Tikai Vienotības izlietotā Straujuma varēja piedāvāt ko tik stulbu kļūt par no Migrantu miskastes Zviedrijas izmestu migrantu miskasti.

Draugiem Facebook Twitter Google+