×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. aprīlis, 2015
Drukāt

Straujuma neizslēdz, ka Dreimane varētu zaudēt amatu (2)

dreimane_elita0211

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) neizslēdz, ka Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane varētu zaudēt amatu.

Straujuma šodien “TV3 Ziņām” atzina, ka tas, kā rīkojas Dreimane, ir valsts drošības iestāžu diskreditācija sabiedrībā un kopumā. Viņa sola nekavējošu rīcību pēc tam, kad savu slēdzienu dos Satversmes aizsardzības birojs (SAB). Uz jautājumu, vai Dreimane varētu darbu neturpināt, premjerministre atbildēja: “Visticamāk, neatkarīgi no SAB slēdziena.”

Premjerministres preses sekretāre Aiva Rozenberga aģentūrai LETA apstiprināja, ka Straujuma rīkosies uzreiz pēc tam, kad būs saņēmusi SAB slēdzienu.

Jau ziņots, ka Valsts kancelejas direktorei Dreimanei, iespējams, radušās problēmas ar pielaides valsts noslēpumam pagarināšanu. Savukārt neapmierinātību ar Dreimanes rīcību paudusi Straujuma.

Pašlaik ir ieilgusi Dreimanes darba novērtēšana. Novērtēšanas process ir apstājies, jo Dreimani publiski nezināmu iemeslu dēļ pie sevis uz pārrunām aicinājis SAB, kas nodarbojas ar pielaižu valsts noslēpumam izsniegšanu. Puses ir ieslīgušas konfliktā, jo Dreimane atsakās doties uz SAB bez advokāta, savukārt SAB uzsver, ka jautājumi, kurus iecerēts pārrunāt ar Dreimani, nav atklājami nevienai trešajai pusei.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kuram tad daiļava būtu uz varžacīm uzkāpusi, ka presē tāda matu skaldīšanas kampaņa?

  2. Viņa izskatās tik foršiņa..kaut vai tādēļ vien jāatstāj amatā.

Draugiem Facebook Twitter Google+