Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2015
Drukāt

Straujuma neizslēdz, ka Dreimane varētu zaudēt amatu (2)

dreimane_elita0211

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) neizslēdz, ka Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane varētu zaudēt amatu.

Straujuma šodien “TV3 Ziņām” atzina, ka tas, kā rīkojas Dreimane, ir valsts drošības iestāžu diskreditācija sabiedrībā un kopumā. Viņa sola nekavējošu rīcību pēc tam, kad savu slēdzienu dos Satversmes aizsardzības birojs (SAB). Uz jautājumu, vai Dreimane varētu darbu neturpināt, premjerministre atbildēja: “Visticamāk, neatkarīgi no SAB slēdziena.”

Premjerministres preses sekretāre Aiva Rozenberga aģentūrai LETA apstiprināja, ka Straujuma rīkosies uzreiz pēc tam, kad būs saņēmusi SAB slēdzienu.

Jau ziņots, ka Valsts kancelejas direktorei Dreimanei, iespējams, radušās problēmas ar pielaides valsts noslēpumam pagarināšanu. Savukārt neapmierinātību ar Dreimanes rīcību paudusi Straujuma.

Pašlaik ir ieilgusi Dreimanes darba novērtēšana. Novērtēšanas process ir apstājies, jo Dreimani publiski nezināmu iemeslu dēļ pie sevis uz pārrunām aicinājis SAB, kas nodarbojas ar pielaižu valsts noslēpumam izsniegšanu. Puses ir ieslīgušas konfliktā, jo Dreimane atsakās doties uz SAB bez advokāta, savukārt SAB uzsver, ka jautājumi, kurus iecerēts pārrunāt ar Dreimani, nav atklājami nevienai trešajai pusei.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kuram tad daiļava būtu uz varžacīm uzkāpusi, ka presē tāda matu skaldīšanas kampaņa?

  2. Viņa izskatās tik foršiņa..kaut vai tādēļ vien jāatstāj amatā.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+