×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. maijs, 2014
Drukāt

Streļčenoks un Strīķe vairs nevar strādāt kopā, uzskata Straujuma (14)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma neredz iespēju, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks un viņa vietniece Juta Strīķe varētu strādāt kopā, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja pati Straujuma.

Valdības vadītāja pauda viedokli, ka konflikts starp abiem KNAB līderiem ir eskalējies tik tālu, ka viņu kopīgs darbs vienā iestādē var nav iedomājams.

“Fakts, ka tiesa atjaunoja Strīķi amatā, ir indikators tam, ka Streļčenoka darbībā kaut kas nav kārtībā,” sacīja Straujuma.

Tajā pašā laikā valdības vadītāja ir nolēmusi sagaidīt, kāds būs galīgais tiesas spriedums attiecībā uz Strīķes atjaunošanu darbā, kā ari vēlreiz tikties ar Streļčenoku un Strīķi, lai pārrunātu radušos situāciju.

BNS ziņoja, ka Streļčenoks ierosinājis kārtējo disciplinārlietu pret Strīķi pēc tam, kad viņa ar tiesas lēmumu tika atjaunota darbā. KNAB šefs Strīķi kopumā no amata atbrīvoja trīs reizes, pirmos divus KNAB vadītāja lēmumus toreizējais premjers Valdis Dombrovskis (“Vienotība”) atcēla.

Valdības vadītāja iepriekš uzsvēra, ka “tik absurda situācija sen nav Latvijas iestādēs redzēta, ka ilgstoši divi vadītāji nespēj strādāt un noskaidro savstarpējās attiecības”.

Pagājušajā nedēļā Straujuma tikās ar ģenerālprokuroru. Paredzēts, ka pēc tikšanās ar abām KNAB amatpersonām Straujuma ar Kalnmeieru tiksies atkārtoti.

Iepriekš premjere arī norādījusi, ka būs jādomā par KNAB vadītāja nomaiņu, ja viņš nespēs mainīt savu attieksmi, kā tas ir bijis līdz šim. Viņa uzsvēra, ka Strīķe ir atgriezusies darbā ar tiesas lēmumu, un tādējādi Streļčenokam jāmeklē kļūdas savā attieksmē.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. TAS NAV GUDRS AR TĀM DISCIPLINĀRLIETU IEROSINĀŠANAS PROCEDŪRĀM!!! KĀ nav KAUNA, ja pats LIEDZIS STRĪĶEI PAT PĀRVIETOTIES PA KNAB??? KO AIZSTĀV STREĻČENOKS, GAN IR SKAIDRS UN TAS IMPONĒ GAN SAEIMAI, GAN VALDĪBAI, GAN ĢENERĀLPROKURATŪRAI. TIESAS LĒMUMI MŪSU VALSTĪ IR PIE KĀJAS!!! TURPINĀS KNAB GRAUŠANAS PROCEDŪRA!!! VAR SECINĀT, KA STRĪĶES KUNDZE IR UZKĀPUSI UZ VARŽACS BAIGI IETEKMĪGIEM VAI IETEKMĪGAM CILVĒKAM….BŪS KAS PIESPIEŽ PIE SIENAS ARĪ TĀDUS ĻAUDIS, JA TO NEĻAUS IZDARĪT STRĪĶES KUNDZEI UN TĀDU STREĻČENOKU IELIKS VIENĀ VIETĀ AR VIŅA PROTEŽISTIEM!!! NEKAS NEPALIEK NESODĪTS, TAS NU IR SKAIDRS!!! Atceros nogalināto meiteni Talsos, kur tomēr pēc 13 gadiem tiesāja SLEPKAVU… VISAS NEBŪŠANAS AR LAIKU NĀK GAISMĀ, IT ĪPAŠI MELI!!! Latviešiem ir ļoti zīmīgs sakāmvārds par meli un TĀ IR PATIESĪBA…

 2. Cirks nodrošināts līdz pat vēlēšanām!

 3. LAUKU AKTIERU TE;ATRIS……..

 4. Strīķi jārotē uz policiju!
  Tur kā reiz trūkst zinošu cilvēku!

 5. Tad nu gan Straujumai bija vajadzīgs tik ilgs laiks,lai to konstatētu .Gliemeža ātrumā tiek vadīta valsts. Žurnālistiem tiek nodrošināta tēma par ko rakstīt vēl ilgu laiku. Nemaz nav smieklīgi.

 6. Zigurds Mežavilks Atbildēt

  Mafija nozaga Latvijas Krājbanku, Parex, Metalurgus kamēr Streļčonoks kašķējās ar Jutu Strīķi, kura aiz restē iebāzusi pie roka noķertu miljonu zagli Lembergu un tikai tiesu nevarība un noziedzīga slimības simulācija ļāvusi noziedzniekm tikt sveikā. Sreļčonoks var srādāt tikai par papīru pārnēsātāju no vienas istabas uz otru. Ja tādu brīdinājumu rakstāitāju, kurš neķer korumpantus, nevar atlaist uzticības trūkuma dēl, tad man nav uzticiba ne Dombrovskim, ne Straujumas kundzei. Latvijā nav atbildīga saimieka.

 7. Kā tas ir iespējams neņemt vērā tiesas lēmumu? tad jau mēs jebkurš varam ignorēt tiesas lēmumu,ja reiz tā var rīkoties KNAB,kura ir likuma uzraugs.Ja jau reiz Streļčenoks nespēj sastrādāties ar padotajiem,tad viņam jāstrādā vienam no KNĀBA viņš ir jāatbrīvo!.Kā nekā tā ir juridiska iestāde,un ja priekšnieks nezina likumus?

  • ….ja padotie nepilda priekšnieku norādijumus, savus pienākumus un jauc gaisu kolektīvā , tad jāatlaiž ir Strīķe. Negribētu būt viņas priekšnieks – jo ja ir tādi padotie, tad ienaidnieki nav vajadzīgi.!

   • Ja priekšnieks nespēj sastrādāties ar kolektīvu, tad viņam amats jāatstāj!Neiet jau runa tikai par Strīķi, kura vienkārši nepadodas, bet kāpēc daudzi KNAB atstāja pēc Streļčenoka ierašanās? Kāpēc?

 8. Risinājums ir jāpārdala tā ēka ar stikla sienu un tie resursi arī,tie kas grib pie Strīķes vienā pusē un tad jāļauj strādāt gadu nepātraukti un kuram būs rezultāti tie jāatstāj pārējiem jādod brīviba lai izpaužas citā kolektīvā.

Draugiem Facebook Twitter Google+