×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
19. oktobris, 2015
Drukāt

Straujuma neuzskata par pieņemamu Belēviča darbu valdībā bez pielaides valsts noslēpumam (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Laimdota Straujuma.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) uzskata, ka veselības ministram Guntim Belēvičam (ZZS) darbam valdībā ir nepieciešama pielaide valsts noslēpumam.

Termiņš, līdz kuram viņam iepriekš tika izsniegta pielaide valsts noslēpumam, ir oktobra beigas, apstiprinājis ministrs.

“Uzskatu, ka tomēr ministram ir jābūt pielaidei (..). Nevaru iedomāties, kā ministrs, kuram nav pielaides, visu savu termiņa laiku nepiedalīsies klasificēto jautājumu izskatīšanā. Manuprāt, tas nav pieņemami,” pauda Straujuma.
Premjerministre norādīja, ka nav interesējusies Satversmes aizsardzības birojā (SAB), vai Belēvičam arī turpmāk būs pielaide valsts noslēpumam.

Kā ziņots, SAB direktors Jānis Maizītis solījis Belēvičam savlaicīgi sniegt atbildi jautājumā par turpmāku pielaidi valsts noslēpumam, iepriekš žurnālistiem norādīja politiķis.

Belēvičam ir pārliecība, ka viņam arī turpmāk būs pielaide valsts noslēpumam. Politiķis gan arī uzsvēra, ka viņam kā veselības ministram nevajag pielaidi valsts noslēpumam. Jautājums par pielaidi valsts noslēpumam kļūstot kritisks, kad nevar savākt kvorumu valdības sēžu slepenajās daļās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Premjerei pašai vajadzētu pārdomāt savas pasivitātes iemeslus valstij nozīmīgu jautājumu risināšanā un ĻOTI RŪPĪGI PĀRDOMĀT SAVUS IZTEIKUMUS PRESĒ!?? JĀZINA: AR KO, KUR, KAD un KO RUNĀ!?? Līdz šim tas nepadodas. Ko NOZĪMĒ sacītais : bēgļa pabalstam jābūt virs iztikas minimuma, lai “CILVĒKI VARĒTU DZĪVOT!?????” ( žurnāls KAS JAUNS? vakardienas raksts un komentāri internetā). KAS TAD IR LATVIEŠI VIŅAS SKATĪJUMĀ UN KUR VIŅA DZĪVO???

  2. tad nu redzēsim cik neatkarīga un profesionāla iestāde ir SAB. Tik klaju darbīga ministra nomelnošanu nav nācies pieredzēt.

  3. Limdotiņa meklēs ieganstu, kā dabūt projām darbīgo ministru. Tās ir Vienotības nostādnes – neaizskart mafiju, iesūnojušo kārtību, nasatricināmo oligarhiju, kas var graut vienotības popularitāti, kad citas partijas ministrs ir 10 reizes aktīvāks par Vienotības Politbiroju. Belevičs apdraud atsevišķu šķiru alkatības apmērus, manuprāt, gatavo privāto medicīnas biznesu nodalīt no valsts apmaksātas medicīniskās aprūpes. Gan Belevičš pieskārās tikai kādam posmam, jau večiņa Laimdotiņa prasīs viņam paskaidrojumus, ka nedrīkst aizskart mafiju. .

Draugiem Facebook Twitter Google+