×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
18. februāris, 2015
Drukāt

Straujuma par savu amatu jūtas droša; 1.jūlijā demisionēt negrasās (5)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Latvijas Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Premjere Laimdota Straujuma (“Vienotība”) par savu amatu jūtas droša, komentējot “dažādus stāstus” par valdības stabilitāti, trešdien LNT raidījumā “900 sekundes” teica valdība vadītāja.

“Es lasu dažādus interesantus stāstus presē. Es jūtos droša. Es jūtos pilnīgi droša un nekādu bažu man nav. Vienmēr pirms kāda amata, konkrēti prezidenta amata [Valsts prezidenta vēlēšanām], dažādi stāsti tiek veidoti, man pat grūti reizēm saprast, no kurienes nāk tie stāsti, kas parādās medijos. Kāds kādam jau kaut ko pasaka, bet cik tas ir pamatots un izdiskutēts,” norādīja Straujuma.

Viņa atkārtoja jau iepriekš pausto, ka demisionēt negrasās, tomēr neviens nevarot būt drošs, vai valdība nostrādās visus četrus gadus līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām.

“Par to neviens nevar būt drošs [ka valdība nostrādās līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām], jo nekad nevar zināt, kas var notikt un kāda var būt situācija, bet varu atkārtot, ka šodien un arī 1.jūlijā es demisionēt negrasos,” teica valdības vadītāja, komentējot dažādas neoficiālas runas par to, ka viņas vadītā valdība strādās tikai līdz Latvijas prezidentūras ES Padomē noslēgumam.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. loti ieteiktu lai kadreiz uz sevi paskatas no malas pec paraides ,ierakstu un lai izdara par sevi secinajumus ,nepaspesi pat demisionet kad izmetis un aizmirsis uz visiem laikiem neesi nu ik parliecinata par sevi .

  2. A.god. Staujumas kundze. Kā čigāns teica: “Dievs deva – dievs ņēma.” Kā Saimnieks teiks – tā būs!
    “Saimnieks” Latvijā maina ne tikai premjerus, bet arī prezidentus.

  3. Gan jau Brigmanis ar savu kompāniju ZZS NEĻAUS Straujumas kundzei nostrādāt pilnus 4 gadus!? Vai tad VAR pieļaut situāciju, kad KĀDS iedomājas darboties TIK ILGI???????? Spilgts piemērs: Dombrovska kungam “piesēja” Zolitūdi – cita darboņa pielaisto kļūdu – mūsu prezidents, kura ievēlēšanu atbalstīja ZZS, tā kā nav ko SAPRIECĀTIES…. un vai var būt JAUKĀKA situācija valsts attīstības traucēšanā kā nemitīgās valdības maiņas!?? NEVAR!!! Katras jaunās valdības ministri no jauna “IEPAZĪST” savu darbu vismaz gadu un “REFORMĒ” ATKAL AR PILNU KRŪTI, pagātnē atstājot iesākto… NU ESAM TUR, KUR ESAM, KAMĒR IGAUNIJA UN LIETUVA JAU GABALĀ… Vienīgi mēs velkamies kā puņķi nopakaļus un smaidām, ne par ko NEKAUNOTIES!!! KAUNS KAUT KUR PAZAUDĒTS…UN VĒL NAV ATRASTS!? FORŠI, VAI NĒ?

  4. “Rūpējieties par tās pilsētas /valsts/ labklājību, kurp Es jūs liku aizvest, un pielūdziet To Kungu par to, jo tās labklājība būs arī jūsu labklājība… jo Es zinu, kādas Man domas par jums, saka Tas Kungs…” Jeremijas 29:7,11

  5. Bet vajadzētu tities!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+