×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. janvāris, 2016
Drukāt

Straujuma pareizticīgo Ziemassvētkos vēl gaišumu un labestību (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma nosūtījusi apsveikumu Latvijas pareizticīgajiem iedzīvotājiem Ziemassvētkos, LA.lv uzzināja Valsts kancelejā.

“Šajos Ziemassvētkos vēlu jums sajust gaišumu un labestību vienam pret otru, kā arī kopā būšanas prieku. Vēlu jums katram pavadīt šīs svētku dienas mīlestībā pret savu ģimeni, radiem un draugiem. Savukārt lai Jaunais gads mums katram nes jaunus izaicinājumus, idejas un pozitīvas emocijas,” raksta premjerministre, novēlot visiem gaišus un svētītus Ziemassvētkus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Visaugstisvētītā Patriarha Svjatoslava (Ševčuka) gaidāmo dievkalpojumu saraksts Kunga Dieva un mūsu Pestītāja Jēzus Kristus Piedzimšanas svētku laikā 6. un 7. janvārī (24. un 25. decembrī pēc vecā stila) Kijevas Kristus Augšāmcelšanās Patriarha katedrālē –
  1) Lielais pavakara dievkalpojums; sākums 6. janvārī plkst. 17:00;
  2) Arhireja Dievišķā Liturģija, sākums naktī no 6. uz 7. janvāri, pašā Kristus Piedzimšanas svētku dienā, plkst. 00:00
  Dievkalpojumus tiešraidē translēs interneta televīzija http://zhyve.tv/
  Šādu iespēju saviem skatītājiem piedāvā arī Lattelecom interaktīvā televīzija, bez papildus maksas pārraidot divus Ukrainas televīzijas kanālus – Espreso TV un 1+1 International.
  6. janvāra vakarā kanāls Espreso TV demonstrēs jaunu dokumentālo filmu «Капелани», kas stāsta par Grieķu katoļu kara kapelānu kalpojumu antiteroristisko operāciju zonā (ATO) Donbasā. Naktī no 6. uz 7. janvāri Espreso TV translēs Ziemassvētku dievkalpojumu no Grieķu katoļu Patriarha katedrāles.
  Savukārt 1+1 International kanālā, kas pieejams arī Baltcom un Balticom skatītājiem, 6. janvārī plkst. 22:00 būs pirmizrāde ļoti brīnišķīgai muzikālai filmai par Ziemassvētkiem – «Різдвяної історії з Тіною Кароль».

  • Kanāls 1+1 piečakarēja savus skatītājus. Programmā gan bija pirmizrādes filmas “Ziemassvētku stāsts ar Tīnu Karolu” nosaukums, bet rādīja pavisam ko citu.

  • Nekas nav pretiigaaks kaa ‘pravoslavnije’ – vanjku-urlu atveemiens!

Draugiem Facebook Twitter Google+