×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
7. augusts, 2014
Drukāt

Straujuma pārtrauc atvaļinājumu; piektdien sasauc atbildīgo ministru sanāksmi

Straujuma_KM_3

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) pārtrauc atvaļinājumu saistībā ar Krievijas noteikto embargo lielākās daļas pārtikas produktu importam no Eiropas Savienības (ES).

Straujumas preses sekretāre Džeina Tamuļeviča teica, ka jau piektdien, 8.augustā, Straujuma sasaukusi atbildīgo ministru, lauksaimnieku un uzņēmēju organizāciju tikšanos, lai pārrunātu Krievijas embargo.

“Ņemot vērā radušos situāciju premjere piektdien atgriežas darbā. Piektdien plkst. 14 sasaukta ārkārtas tikšanās ar nozaru ministriem, kā arī nozaru organizācijām, tostarp Latvijas Darba devēju konfederāciju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un lauksaimnieku un zivrūpnieku organizācijām,” teica Tamuļeviča.

Viņa norādīja, kad valdība būs pilnībā iepazinusies ar Krievijas noteiktā embargo apstākļiem, tad arī arī būs iespējams lemt par iespējamiem atbalsta pasākumiem Latvijas pārtikas ražotājiem.

Jau vēstīts, ka Krievija noteikusi pilnīgu embargo lielākās daļas pārtikas produktu importam no ES, ASV un citām Rietumvalstīm.

“Krievija nosaka pilnīgu embargo liellopu gaļas, cūkgaļas, augļu un dārzeņu produkcijas, putnu gaļas, zivju, siera, piena un piena produktu importam no Eiropas Savienības, Savienotajām Valstīm, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas,” ceturtdien paziņoja Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+