×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
14. marts, 2014
Drukāt

Straujuma pieprasa Cilinska demisiju (15)

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidenta amatam nominētā Laimdota Straujuma un Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas vadītājs Einārs Cilinskis atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc topošās koalīcijas partneru tikšanās, kurā lēma par ministriju sadali jaunajā valdībā.

Saistībā ar valdības lēmuma nepildīšanu par nepiedalīšanos 16.marta gājienā Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) šovakar ir pieprasījusi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Eināra Cilinska (VL-TB/LNNK) demisiju.

Straujuma uzsver, ka šādu lēmumu ir spiesta pieņemt, jo Cilinskis gan viņai personīgi, gan arī publiski apliecinājis, ka neievēros valdības lēmumu, aģentūru LETA informēja premjerministres padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andis Blinds.

Pēc Straujumas domām, Cilinskis šādā veidā palielina riskus atsevišķu radikāli noskaņotu grupu provokācijām.
15.martā un 16.martā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra pienākumus pildīs kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK), savukārt no 17.marta – tieslietu ministre Baiba Broka (VL-TB/LNNK).

Kā ziņots, Cilinskis šodien žurnālistiem paziņoja, ka piedalīsies 16.marta pasākumos – gan dosies leģionāru atceres gājienā pie Brīvības pieminekļa, gan dievkalpojumā, gan arī dosies uz piemiņas vietu Lestenē. Viņš uzsvēra, ka to darīs nevis kā ministrs, bet gan kā Latvijas pilsonis.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. straujuma sevi degradējusi tautaas acīs. Ar to viņas politikošana ir norakstīta!

 2. Cilinska kungs pašlaik atbild uz IMHOclub.lv foruma dalībnieku jautājumiem. Ļoti interesanti! Iesaku paskatīties.

 3. Cilinska darb;iba prettautiska. Aiz NATO aizsega pašpārliecināti dūšojas… Paskatījos Vācu medijus -tie kritiski par gājienu. Ja merkkelei Krimas dēļ neko nedomā darīt .,tad Latvijas aizsardzībai gājiena noskaņotie vācieši neko reāli ndarīs \\\\\. \\\\\\\\\\\\\\\pieņems rzolūciju ar Krievjas nosodījumu . Cilinskim ir ko likt pretī?

 4. pie viena pieprasīt Putinam patvērumu,jo Janukovič to jau ir izdarījis.

 5. Zivs vienmēr pūst no galvas. Latvijā šim likumam ir pakļauts katrs, kurš iekļūst valdības aprindās.

 6. Sasmīdināja..... Atbildēt

  …cik operatīva reakcija, sodot “patiesos ienaidniekus”- viņš vēl tikai plāno, bet valdība jau pievilkusi karātavām.

 7. Straujuma ir pārkāpusi LR Satversmi, kura nodrošina cilvēkam, ministru ieskaitot, PĀRLIECīBAS BRĪVĪBU
  (99.pants), VĀRDA BRĪVĪBU un BRĪVĪBU PAUST SAVUS UZSKATUS (100.pants) un VALSTS AIZSARGĀ
  GĀJIENU UN PIKETU BRĪVĪBU (103.pants).

 8. Vai tā vairs ir Demokrātiska valsts,kad šadi tiek ierobežotas citu domas un uzskati ? Straujumai arī vajadzētu demisionēt,pēc šadām izdarībām. Cik ilgi Latvijā vēl būs “mīksti” un bailīgi premjēr ministri ?

 9. Premjerei NEKO NEVAJAG DOMĀT, JO VISS JAU IR NOTICIS UN BIJIS:1) Cilinskis VAIRS NEVAR palielināt nekādu risku – tas jau ir palielināts kur tie gadi atpakaļ AR VISU IEPRIEKŠĒJO VALDIBU SVĒTIBU!!! 2) radikāli noskaņotu grupu provokācijas ir bijušas un BŪS, neskatoties, vai kāds kaut kur iet vai NEIET!!! 3)nekas nemainisies, KAMĒR VALSTS VALDOŠĀS INSTITŪCIJAS TO PIEĻAUS!!! TIKAI MIERU BIEDRI…

 10. Latvijas tauta pieprasa tantes demisiju.

 11. Izskatās , ka Straujumai jau piemetusies jauno politiķu slimība – “lieluma mānija” .

 12. Tad jau Straujuma ir uzurpējusi Likumdevējas varu,jo ,lai tādu Lēmumu pieņemtu,viņai vispirms jāatceļ Saeimas 1998. gada 29.10.deklārācija
  Par latviešu leģionāriem Otrajā pasaules karā
  ,kuras otrais punkts nosaka- 2) rūpēties par latviešu karavīru goda un cieņas aizskārumu novēršanu Latvijā un ārzemēs.
  Es domāju,ka pamatojoties uz šo, NA varētu pieprasīt Straujumas demisiju.

 13. Kaut kas nav pareizi… Kaut vai tas, ka 16.marts vēl nav pienācis. Tikpat labi, Cilinska kungam var pēkšņi gadīties kāda ķibele un viņš uz šo pasākumu netiek. Tomēr neskatoties uz to, viņš jau būs atstādināts.
  Vai tiešām Straujumas kundzes daba atbilst raksturam?! Un vai sodīt pārliecības, dēļ, ir demokrātijas izpausme? Jā, bet, ko gan var zināt, ko tāds pavasarīga trakuma dzīts jauns Vīrietis nav sastrādāt, atsaucoties uz sava amata stāvokli. 😉

 14. Un NA to tā vienkārši piecietīs ,tas mazinās cieņu pret viņiem.

  • Ir jāpamet prokremliskā koalīcija, lai alkatīgās mēslu vaboles, Dombrovskis un Āboltiņa, var īstenot sen loloto sapni par tuvību ar SC. Redzēsim, vai uz nākamām Saeimas vēlēšanām tiem atradīsies vieta SC vēlēšanu listē un kuram pietiks dūšas dot patvērumu tiem izdzimteņiem, kad kremļa torņi būs sagrauti.

Draugiem Facebook Twitter Google+